ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:26

Zgjuarsia e Dinamo Zagrebit në lidhje me Amir Rrahmanin – Nga transferimi te Napoli, fitojnë të njëjtën shifër për sa u shit te Verona

Zgjuarsia e Dinamo Zagrebit në lidhje me Amir Rrahmanin – Nga transferimi te Napoli, fitojnë të njëjtën shifër për sa u shit te Verona
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 17:09
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...

Trajneri i Veronës: Marash Kumbulla një shembull, të vazhdojë kështu
Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla janë dy nga surprizat e bukura në Serie A këtë sezon. Për të parin, Napoli pagoi 14 milion euro dhe në verë, mbrojtësi dardan do të nisë një eksperiencë të re. Nesër, ai do të jetë në ...
ABCNews | 18-Jan-2020 19:27
Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla janë dy nga surprizat e bukura në Serie A këtë sezon. Për të parin, Napoli pagoi 14 milion euro dhe në verë, mbrojtësi dardan do të nisë një eksperiencë të re. Nesër, ai do të jetë në ...

Tjetër paraqitje lavdëruese për Amir Rrahmanin
Amir Rrahmani luajti një tjetër 90 minutën të plotë, dhe nuk zhgënjeu. Ai u vlerësua me notën 7.3 nga “Sofascore”, një ndër më të mirët në ndeshje. Ndryshe, mbrojtësi kosovar pothuajse ka arritur marrëveshje me Napolin ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:28
Amir Rrahmani luajti një tjetër 90 minutën të plotë, dhe nuk zhgënjeu. Ai u vlerësua me notën 7.3 nga “Sofascore”, një ndër më të mirët në ndeshje. Ndryshe, mbrojtësi kosovar pothuajse ka arritur marrëveshje me Napolin ...

Paraqitje tjetër shumë e mirë e Amir Rrahmanit
Verona ka barazuar 1-1 si mysafir i Bolognas në ndeshjen e xhiros së 20-të të Serie A. I plotë në këtë sfidë ishte edhe Amir Rrahmani që bëri paraqitje shumë të mirë, shkruan Indeksonline. Ai u vlerësua me notën 7.3 nga ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 18:02
Verona ka barazuar 1-1 si mysafir i Bolognas në ndeshjen e xhiros së 20-të të Serie A. I plotë në këtë sfidë ishte edhe Amir Rrahmani që bëri paraqitje shumë të mirë, shkruan Indeksonline. Ai u vlerësua me notën 7.3 nga ...

Përfundon pjesa e parë, Interi dhe Lecce në shifra të barabarta pas 45 minutave të parë
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 15:59
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...

Zgjuarsia e Dinamo Zagrebit në lidhje me Amir Rrahmanin – Nga transferimi te Napoli, fitojnë të njëjtën shifër për sa u shit te Verona
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 18:00
Dinamo e Zagrebi ka vepruar në mënyrën e duhur me Amir Rrahmanin, duke mbajtur përqindje në kartonin e tij, përveç shitjes për dy milion euro. Bëhet fjalë për 10 për qind të kartonit, duke e bërë skuadrën kroate që të ...

Amir Rrahmani nënshkruan për Napolin
Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani, si një talent i brumuar në skuadrat kosovare të futbollit, ka arritur që të korrë suksese edhe jashtë vendit. Fillimisht ai ishte pjesë e skuadrës “Ramiz Sadiku” në Prishtinë. Pastaj ai ...
AlbInfo | 18-Jan-2020 17:19
Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani, si një talent i brumuar në skuadrat kosovare të futbollit, ka arritur që të korrë suksese edhe jashtë vendit. Fillimisht ai ishte pjesë e skuadrës “Ramiz Sadiku” në Prishtinë. Pastaj ai ...

Prishtina nuk i besoi, sot Rrahmani ndër mbrojtësit më të mirë në Serie A
Amir Rrahmani të premten edhe zyrtarisht nënshkroi kontratën me Napolin. Kapiteni i Kosovës të premten përfundoi testet mjekësore dhe nënshkroi për pesë vitet e ardhshme me klubin napolitan. Rrahmani deri në fund të ...
EkonomiaOnline | 18-Jan-2020 15:58
Amir Rrahmani të premten edhe zyrtarisht nënshkroi kontratën me Napolin. Kapiteni i Kosovës të premten përfundoi testet mjekësore dhe nënshkroi për pesë vitet e ardhshme me klubin napolitan. Rrahmani deri në fund të ...

Amir Rrahmani nënshkruan për Napolin
Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani, si një talent i brumuar në skuadrat kosovare të futbollit, ka arritur që të korrë suksese edhe jashtë vendit. Fillimisht ai ishte pjesë e skuadrës “Ramiz Sadiku” në Prishtinë, njofton ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 14:27
Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani, si një talent i brumuar në skuadrat kosovare të futbollit, ka arritur që të korrë suksese edhe jashtë vendit. Fillimisht ai ishte pjesë e skuadrës “Ramiz Sadiku” në Prishtinë, njofton ...

Kontrata e Rrahmanit me Napolin, media italiane zbulon detaje të reja
Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë ditës së djeshme është zyrtarizuar, kurse detaje të teja janë zbuluar gjatë ditës së sotme nga ...
InFokusi | 18-Jan-2020 13:42
Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë ditës së djeshme është zyrtarizuar, kurse detaje të teja janë zbuluar gjatë ditës së sotme nga ...

Dinamo i gëzohet transferimit të Rrahmanit, zbulon klauzolën që ka me Veronan
Kalimi i Amir Rrahmanit nga Verona te Napoli ka gëzuar jo pak edhe skuadrën e Dinamo Zagreb. Dinamo e kishte shitur futbollistin shqiptar vitin e kaluar te Verona për 2 milionë euro ndërsa ai është shitur te Napoli ...
Zeri | 18-Jan-2020 11:25
Kalimi i Amir Rrahmanit nga Verona te Napoli ka gëzuar jo pak edhe skuadrën e Dinamo Zagreb. Dinamo e kishte shitur futbollistin shqiptar vitin e kaluar te Verona për 2 milionë euro ndërsa ai është shitur te Napoli ...

Bernard Challandes komenton për kalimin e Amir Rrahmanit te Napoli
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “ Radio Kiss Kiss Napoli ” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 23:12
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “ Radio Kiss Kiss Napoli ” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. ...

Amir Rrahmani pozon me fanellën e Napolit
Është bërë e ditur se kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të Napolit, të cilën do ta ...
AlbInfo | 18-Jan-2020 11:04
Është bërë e ditur se kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të Napolit, të cilën do ta ...

Mediumi italian zbulon detaje të reja në lidhje me kontratën e Rrahmanit
Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë ditës së djeshme është zyrtarizuar, kurse detaje të teja janë zbuluar gjatë ditës së sotme nga ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 11:01
Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë ditës së djeshme është zyrtarizuar, kurse detaje të teja janë zbuluar gjatë ditës së sotme nga ...

Rritja e shpejtë e kapitenit
Para një viti luftonte për hapësirë te Dinamo e Zagrebit, ndërsa tash i është bashkuar një prej klubeve më të mëdha në Itali. Ngritja e kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani, është e jashtëzakonshme. Mbrojtësi qendror të ...
EkonomiaOnline | 18-Jan-2020 09:12
Para një viti luftonte për hapësirë te Dinamo e Zagrebit, ndërsa tash i është bashkuar një prej klubeve më të mëdha në Itali. Ngritja e kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani, është e jashtëzakonshme. Mbrojtësi qendror të ...

Rritja e shpejtë e kapitenit
Para një viti luftonte për hapësirë te Dinamo e Zagrebit, ndërsa tash i është bashkuar një prej klubeve më të mëdha në Itali. Ngritja e kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani, është e jashtëzakonshme. Mbrojtësi qendror të ...
Koha.net | 18-Jan-2020 08:41
Para një viti luftonte për hapësirë te Dinamo e Zagrebit, ndërsa tash i është bashkuar një prej klubeve më të mëdha në Itali. Ngritja e kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani, është e jashtëzakonshme. Mbrojtësi qendror të ...

Bernard Challandes komenton për kalimin e Amir Rrahmanit te Napoli
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. Mësohet ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 00:59
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. Mësohet ...

Përmbledhje e paraqitjeve të Rrahmanit që tregojnë pse e bleu Napoli
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:34
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...

Rrahmani nënshkruan kontratën me Napolin, zyrtarizimi të hënën
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 21:42
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...

Amir Rrahmani pozon me fanellën e Napolit
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:29
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved