ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 09:19

Teshtima dhe kollitja, më të rrezikshme se që mendojmë Reja e pikave të krijuara me rastin e kollitjes ose teshtimës mundet, madje, të përfundojë edhe në pajisjen tuaj të klimës. Në atë rast thirreni kompaninë që merret me pajisje të...

Teshtima dhe kollitja, më të rrezikshme se që mendojmë Reja e pikave të krijuara me rastin e kollitjes ose teshtimës mundet, madje, të përfundojë edhe në pajisjen tuaj të klimës. Në atë rast thirreni kompaninë që merret me pajisje të...
Reja e pikave të krijuara me rastin e kollitjes ose teshtimës mundet, madje, të përfundojë edhe në pajisjen tuaj të klimës. Në atë rast thirreni kompaninë që merret me pajisje të ventilimit, në mënyrë që ta ridizajnojë ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 17:27
Reja e pikave të krijuara me rastin e kollitjes ose teshtimës mundet, madje, të përfundojë edhe në pajisjen tuaj të klimës. Në atë rast thirreni kompaninë që merret me pajisje të ventilimit, në mënyrë që ta ridizajnojë ...

Ky është ilaçi natyral kundër dhimbjes së kokës Dhimbjet e kokës janë dhimbja më e shpeshtë në këto kohë moderne. Mund të shkaktohet si pasojë e stresit, lodhjes apo ngarkesës së tepërt trupore. Dhimbjen dhe presion e padurueshëm...
Dhimbjet e kokës janë dhimbja më e shpeshtë në këto kohë moderne. Mund të shkaktohet si pasojë e stresit, lodhjes apo ngarkesës së tepërt trupore. Dhimbjen dhe presion e padurueshëm në kokë shumica provojnë ta kalojnë ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 15:09
Dhimbjet e kokës janë dhimbja më e shpeshtë në këto kohë moderne. Mund të shkaktohet si pasojë e stresit, lodhjes apo ngarkesës së tepërt trupore. Dhimbjen dhe presion e padurueshëm në kokë shumica provojnë ta kalojnë ...

Receta e Cekes: Ëmbëlsirë me banane dhe biskota: E gatshme për 10 minuta! Ideale për përgatitje në minutin e fundit… Përbërësit: -250 gr sheqer pluhur; -250 gr gjalpë; -250 gr biskota të bluara; -4 molla të tharta të grimcuara pa lëvore; -5...
Ideale për përgatitje në minutin e fundit… Përbërësit: -250 gr sheqer pluhur; -250 gr gjalpë; -250 gr biskota të bluara; -4 molla të tharta të grimcuara pa lëvore; -5 banane; -4 pako krem (shllag) Lexoni edhe: Nga zemra ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 15:00
Ideale për përgatitje në minutin e fundit… Përbërësit: -250 gr sheqer pluhur; -250 gr gjalpë; -250 gr biskota të bluara; -4 molla të tharta të grimcuara pa lëvore; -5 banane; -4 pako krem (shllag) Lexoni edhe: Nga zemra ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved