ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:46

Takohen Putin-Johnson, s’ka normalizim të marrëdhënieve

Takohen Putin-Johnson, s’ka normalizim të marrëdhënieve
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 20:53
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...

Takohen Putin-Johnson, nuk ka normalizim të marrëdhënieve
Kryeministri britanik kërkoi që Rusia të përfundojë atë që e quajti një “aktivitet destabilizues” që po kërcënon Britaninë e Madhe, qytetarët e saj dhe aleatët, megjithëse nuk sqaroi saktësisht se çfarë do të thoshte. ...
Lajminet | 19-Jan-2020 20:53
Kryeministri britanik kërkoi që Rusia të përfundojë atë që e quajti një “aktivitet destabilizues” që po kërcënon Britaninë e Madhe, qytetarët e saj dhe aleatët, megjithëse nuk sqaroi saktësisht se çfarë do të thoshte. ...

Takohen Putin-Johnson, nuk ka normalizim të marrëdhënieve
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...
Medial | 19-Jan-2020 20:49
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...

Takohen Putin-Johnson, nuk ka normalizim të marrëdhënieve
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 20:43
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u takua sot me kryeministrin e Britanisë së Madhe Boris Johnson në margjinën e një konference paqeje në Libi në Berlin, dhe Johnson shfrytëzoi rastin për ta thënë në mënyrë të qartë se ...

Michel: Paqja në Libi thelbësore për BE-në
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 17:54
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...

Michel: Paqja në Libi thelbësore për BE-në
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...
Shprehja | 19-Jan-2020 17:52
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...

Michel: Paqja në Libi thelbësore për BE-në
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 17:47
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...

Michel: Paqja në Libi thelbësore për BE-në
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 14:56
Paqja në Libi është thelbësore për Bashkimin Europian, deklaroi presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, përpara konferencës së sotme në Berlin kushtuar krizës në vendin afrikan. “Është koha për të konsoliduar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved