ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 00:46

VIDEO | VAR dhe një supergol, Atletico thyhet nga Eibar!

VIDEO | VAR dhe një supergol, Atletico thyhet nga Eibar!
Është mbyllur takimi në La Liga mes Eibar dhe Atletico Madridit, me vendasit që kanë marrë një fitore të madhe 2-0. Një gol i akorduar me VAR i Burgos dhe një supergol nga Exposito kanë vendosur fatet e kësaj sfide. ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:56
Është mbyllur takimi në La Liga mes Eibar dhe Atletico Madridit, me vendasit që kanë marrë një fitore të madhe 2-0. Një gol i akorduar me VAR i Burgos dhe një supergol nga Exposito kanë vendosur fatet e kësaj sfide. ...

Stenio Junior “divorcohet” me Shkëndijën, firmos në Letoni
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 08:09
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...

VIDEO: Vedat Muriqi, asist, shënon dhe karton i kuq me Fenerbahçen
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 21:28
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...

Muriqi në element, asiston, shënon dhe me të kuq lojën përfundon (VIDEO)
Vedat Muriqi vazhdon të jetë protagonist në fitoret e Fenerbahçes, teksa sot ndihmoi këtë të fundit për të shënuar fitore në udhëtim ndaj Gaziantepspor me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Muriqi në këtë ndeshje ...
InfoSport.mk | 18-Jan-2020 23:58
Vedat Muriqi vazhdon të jetë protagonist në fitoret e Fenerbahçes, teksa sot ndihmoi këtë të fundit për të shënuar fitore në udhëtim ndaj Gaziantepspor me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Muriqi në këtë ndeshje ...

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit, por ndëshkohet edhe me të kuq
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.
Top Channel | 18-Jan-2020 21:07
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.

Donis Avdijaj afër skuadrës skoceze, Hearts
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 23:32
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...

Napoli vazhdon me rezultate negative
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.
Kosova Press | 18-Jan-2020 23:25
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.

Atletico humbet në Eibar, larg titullit në Spanjë Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të...
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 23:07
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...

23:01 Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative Pasi që humbi kundër Lazios javën...
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 23:04
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

VIDEO | Napoli zhytet në krizë, Chiesa vendimtar për Fiorentinën
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:42
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...

“Rrëshqet” Atletico Madrid, mposhtet nga Eibar
Atletico Madrid ka bërë një hap “fals” në luftë për titull duke u mposhtur 2:0 në udhëtim nga Eibar në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golat e Burgos dhe Expositos ishin vendimtarë për arkëtimin e tri pikëve nga ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 23:01
Atletico Madrid ka bërë një hap “fals” në luftë për titull duke u mposhtur 2:0 në udhëtim nga Eibar në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golat e Burgos dhe Expositos ishin vendimtarë për arkëtimin e tri pikëve nga ...

Atletico humbet në Eibar, larg titullit në Spanjë
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:56
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...

Befasi në La Liga: Atletico mposhtet nga Eibar
Skuadra nga pjesa e ulët e tabelës ka arritur të marrë fitore me rezultatin 2:0, kundër skuadrës së Atletico Madrid, e cila mban pozitën e tretë. Esteban Burgos gjeti rrugën e golit i pari në këtë ndeshje, duke ...
Lajminet | 18-Jan-2020 22:54
Skuadra nga pjesa e ulët e tabelës ka arritur të marrë fitore me rezultatin 2:0, kundër skuadrës së Atletico Madrid, e cila mban pozitën e tretë. Esteban Burgos gjeti rrugën e golit i pari në këtë ndeshje, duke ...

Napoli krejtësisht në krizë, Chiesa dhe Vlahovic nderojnë Fiorentinën
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...
Politiko | 18-Jan-2020 22:53
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen. Fenerbahce ka arritur të fitojë me vështirësi 0-2 ndaj Gaziantepit në ndeshjen e vlefshme për ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 22:53
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen. Fenerbahce ka arritur të fitojë me vështirësi 0-2 ndaj Gaziantepit në ndeshjen e vlefshme për ...

Fiorentina ia thellon krizën Napolit
Fiorentina ka fituar ndeshjen derbi ndaj Napolit në udhëtim me rezultat të pastër 0:2 në kuadër të javës së 20-të të Serie A. Fillimisht Chiesa shënoi në minutën e 26-të, për ta përmbyllur me Vlahoviqin në minutën e ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 22:50
Fiorentina ka fituar ndeshjen derbi ndaj Napolit në udhëtim me rezultat të pastër 0:2 në kuadër të javës së 20-të të Serie A. Fillimisht Chiesa shënoi në minutën e 26-të, për ta përmbyllur me Vlahoviqin në minutën e ...

Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:42
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

Napoli pëson nga Fiorentina
Derbi i sotëm ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës i ka takuar kësaj të fundit. Mysafirët arkëtuan pikët e plota duke shënuar fitore prej 2 me 0, transmeton Koha.net. Ishte Chiesa ai që shënoi golin e parë në minutën e 26. ...
Koha.net | 18-Jan-2020 22:42
Derbi i sotëm ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës i ka takuar kësaj të fundit. Mysafirët arkëtuan pikët e plota duke shënuar fitore prej 2 me 0, transmeton Koha.net. Ishte Chiesa ai që shënoi golin e parë në minutën e 26. ...

Napoli nuk gjen rrugën, Fiorentina i merr tri pikë në ‘San Paolo’
Napolitanët janë mposhtur edhe në xhiron e 20-të, në përballjen me Fiorentina. Viola shënoi fitore 0:2, shkruan . Golin e parë në këtë takim e shënoi ylli në rritje nga Italia, Federico Chiesa, kur po luhej minuta e 26’ ...
Lajminet | 18-Jan-2020 22:40
Napolitanët janë mposhtur edhe në xhiron e 20-të, në përballjen me Fiorentina. Viola shënoi fitore 0:2, shkruan . Golin e parë në këtë takim e shënoi ylli në rritje nga Italia, Federico Chiesa, kur po luhej minuta e 26’ ...

Super gol i Fiorentinas kundër Napolit Fiorentina ka shënuar edhe golin e dytë kundër Napolit Vlahovic ka shënuar një supergol në minutën e 74-të te ndeshjes. (Kosova Sot Online)
Fiorentina ka shënuar edhe golin e dytë kundër Napolit Vlahovic ka shënuar një supergol në minutën e 74-të te ndeshjes. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta lajme
Kosova Sot | 18-Jan-2020 22:30
Fiorentina ka shënuar edhe golin e dytë kundër Napolit Vlahovic ka shënuar një supergol në minutën e 74-të te ndeshjes. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta lajme

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved