ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Speciale/ Arsyet e shpopullimit në rajonin e Ballkanit Perëndimor

Speciale/ Arsyet e shpopullimit në rajonin e Ballkanit Perëndimor
Së fundmi është folur shumë për fenomenin e shpopullimit si një kambanë alarmi që po bie për të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor. Por nëse ky konstatim është i saktë, mbi arsyet e shpopullimit spekullohet ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 20:34
Së fundmi është folur shumë për fenomenin e shpopullimit si një kambanë alarmi që po bie për të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor. Por nëse ky konstatim është i saktë, mbi arsyet e shpopullimit spekullohet ...

Speciale/ Arsyet e shpopullimit në rajonin e Ballkanit Perëndimor
Së fundmi është folur shumë për fenomenin e shpopullimit si një kambanë alarmi që po bie për të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor. Por nëse ky konstatim është i saktë, mbi arsyet e shpopullimit spekullohet ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 21:00
Së fundmi është folur shumë për fenomenin e shpopullimit si një kambanë alarmi që po bie për të gjitha vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor. Por nëse ky konstatim është i saktë, mbi arsyet e shpopullimit spekullohet ...

Kush do ta gëzojë “Shqipërinë e gjeneratës tjetër”? 61% e të rinjve duan të ikin
Ikja e shqiptarëve nga vendi i tyre është një dukuri që ka prekur të gjithë rajonin. Në konferencën e 16-të parlamentare rajonale për integrimin europian të shteteve pjesëmarrëse në Procesin e Stabilizimit dhe Asocimit ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 21:09
Ikja e shqiptarëve nga vendi i tyre është një dukuri që ka prekur të gjithë rajonin. Në konferencën e 16-të parlamentare rajonale për integrimin europian të shteteve pjesëmarrëse në Procesin e Stabilizimit dhe Asocimit ...

Kush do ta gëzojë "Shqipërinë e Gjeneratës tjetër"? 61% e të rinjve duan të ikin
Ikja e shqiptarëve nga vendi i tyre është një dukuri që shqetëson të gjithë rajonin tonë. Në konferencën e 16-të parlamentare rajonale për integrimin europian të shteteve pjesëmarrëse në Procesin e Stabilizimit dhe ...
Respublica | 17-Jan-2020 12:46
Ikja e shqiptarëve nga vendi i tyre është një dukuri që shqetëson të gjithë rajonin tonë. Në konferencën e 16-të parlamentare rajonale për integrimin europian të shteteve pjesëmarrëse në Procesin e Stabilizimit dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved