ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:46

Kështu duken yjet pa grim

Kështu duken yjet pa grim
Kur i shohim fotografitë e yjeve në revistat e njohura, në Instagram dhe rrjetet e tjera sociale, nuk mund të mos mahnitemi nga bukuria e tyre. Ndonëse, shumë nga ne besojmë se bukuria e tyre është rezultat i një grimi ...
Telegraf | 19-Jan-2020 13:50
Kur i shohim fotografitë e yjeve në revistat e njohura, në Instagram dhe rrjetet e tjera sociale, nuk mund të mos mahnitemi nga bukuria e tyre. Ndonëse, shumë nga ne besojmë se bukuria e tyre është rezultat i një grimi ...

Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?
Tashmë e dimë që bukuria e femrave nuk ka asnjë krahasim. Por, a keni menduar ndonjëherë se si do të dukeshin disa nga femrat më të famshme në botë në qoftë se ato do të lindnin si meshkuj? A do të ishin akoma tërheqës? ...
Arbresh | 19-Jan-2020 14:48
Tashmë e dimë që bukuria e femrave nuk ka asnjë krahasim. Por, a keni menduar ndonjëherë se si do të dukeshin disa nga femrat më të famshme në botë në qoftë se ato do të lindnin si meshkuj? A do të ishin akoma tërheqës? ...

Kështu duken yjet pa grim
Kur i shohim fotografitë e yjeve në revistat e njohura, në Instagram dhe rrjetet e tjera sociale, nuk mund të mos mahnitemi nga bukuria e tyre. Ndonëse, shumë nga ne besojmë se bukuria e tyre është rezultat i një grimi ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 13:23
Kur i shohim fotografitë e yjeve në revistat e njohura, në Instagram dhe rrjetet e tjera sociale, nuk mund të mos mahnitemi nga bukuria e tyre. Ndonëse, shumë nga ne besojmë se bukuria e tyre është rezultat i një grimi ...

Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?
Tashmë e dimë që bukuria e femrave nuk ka asnjë krahasim. Por, a keni menduar ndonjëherë se si do të dukeshin disa nga femrat më të famshme në botë në qoftë se ato do të lindnin si meshkuj? A do të ishin akoma tërheqës? ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 13:04
Tashmë e dimë që bukuria e femrave nuk ka asnjë krahasim. Por, a keni menduar ndonjëherë se si do të dukeshin disa nga femrat më të famshme në botë në qoftë se ato do të lindnin si meshkuj? A do të ishin akoma tërheqës? ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved