ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 11:01

Setien debuton ndaj Granadës, Bayern udhëton në Berlin E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez...

Setien debuton ndaj Granadës, Bayern udhëton në Berlin E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez...
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez apo gjerman. Kampionatin ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 10:56
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez apo gjerman. Kampionatin ...

Setien debuton ndaj Granadës, Bayern udhëton në Berlin
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez apo gjerman. Kampionatin ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 10:43
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të zhvillohen një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez apo gjerman. Kampionatin ...

Setien debuton ndaj Granadës, Bayern udhëton në Berlin
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur në ekranin e Supersport, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të vijë edhe me një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez ...
SuperSport | 19-Jan-2020 10:09
E diela do të jetë mjaft e ngjeshur në ekranin e Supersport, pasi përveç takimeve të Serisë A dhe kampionatit anglez, do të vijë edhe me një sërë ndeshjesh nga kampionatet më elitare europiane si ai spanjoll, francez ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved