ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 19:38

Roman dashurie: Vejusha (34)

Roman dashurie: Vejusha (34)
Lume, më thuaj se nuk më do më. E hapi gojën, por nuk tha asgjë e më pas filloi që të qajë. Ai përqafoi. Filloi ta puthë. Ajo provoi që të mbrohet, që ta largojë, por nuk mundi, vetëm qante e qante deri në momentin kur ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 15:14
Lume, më thuaj se nuk më do më. E hapi gojën, por nuk tha asgjë e më pas filloi që të qajë. Ai përqafoi. Filloi ta puthë. Ajo provoi që të mbrohet, që ta largojë, por nuk mundi, vetëm qante e qante deri në momentin kur ...

Roman dashurie: Vejusha (33)
Kishte ditë kur nuk mendonte rreth Enverit, por ato ditë ishin aq të rralla dhe plot obligime, sa që nuk ia vlenin të përmendeshin. Në një rast, në internet, gjeti një artikull shkencor, të shkruar nga ai. Edhe kjo e ...
Kosova Sot | 23-Feb-2017 15:18
Kishte ditë kur nuk mendonte rreth Enverit, por ato ditë ishin aq të rralla dhe plot obligime, sa që nuk ia vlenin të përmendeshin. Në një rast, në internet, gjeti një artikull shkencor, të shkruar nga ai. Edhe kjo e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved