ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:21

Roma mposht Genoa

Roma mposht Genoa
Futbollistët e Romës shënuan fitore në udhëtim kundër Genoa së papërshtatshme duke arritur deri te tri pikë të reja në luftën për të siguruar njërën nga pozitat për ligat evropiane sezonin e ardhshëm.
Kosova Press | 19-Jan-2020 19:56
Futbollistët e Romës shënuan fitore në udhëtim kundër Genoa së papërshtatshme duke arritur deri te tri pikë të reja në luftën për të siguruar njërën nga pozitat për ligat evropiane sezonin e ardhshëm.

Espanyol befason Villarrealin si mysafir
Futbollistët e Espanyol kanë shënuar vetëm fitoren e tretë në këtë edicion garash, duke ushqyer shpresat për një mbijetesë të mundshme edhe sezonin e ardhshëm në ligën më të fortë të Spanjës.
Kosova Press | 19-Jan-2020 17:52
Futbollistët e Espanyol kanë shënuar vetëm fitoren e tretë në këtë edicion garash, duke ushqyer shpresat për një mbijetesë të mundshme edhe sezonin e ardhshëm në ligën më të fortë të Spanjës.

Genoa pret Romën në Luigi Ferraris, formacionet zyrtare
Genoa e pret sonte Romën në stadiumin e vet Luigi Ferraris Roma duhet të fitojë gjithsesi sonte në mënyrë që të mendoj për një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Për këtë ata do të kenë ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 17:18
Genoa e pret sonte Romën në stadiumin e vet Luigi Ferraris Roma duhet të fitojë gjithsesi sonte në mënyrë që të mendoj për një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Për këtë ata do të kenë ...

Pep Guardiola tregon të ardhmën e tij
Përpos zërave për shkarkimin e tij në fund të sezonit, Pep Guardiola ka sqaruar të ardhmen e tij. Trajneri 49-vjeçari ka theksuar se do të respektojë deri në fund kontratën me “qytetarët” dhe një largim i parakohshëm do ...
Alsat-M | 18-Jan-2020 13:24
Përpos zërave për shkarkimin e tij në fund të sezonit, Pep Guardiola ka sqaruar të ardhmen e tij. Trajneri 49-vjeçari ka theksuar se do të respektojë deri në fund kontratën me “qytetarët” dhe një largim i parakohshëm do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved