ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 15:23

Robert Berisha provokon me komente Morena Tarakun

Robert Berisha provokon me komente Morena Tarakun
Robert Berisha është tashmë një burrë beqar dhe ia lejon vetes edhe disa ngacmime më tepër me vajzat e shoëbizit sidomos në Instagram, ku kemi vënë re se këngëtari mbi të gjitha ka edhe shumë humor. Morena Taraku, një ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 22:57
Robert Berisha është tashmë një burrë beqar dhe ia lejon vetes edhe disa ngacmime më tepër me vajzat e shoëbizit sidomos në Instagram, ku kemi vënë re se këngëtari mbi të gjitha ka edhe shumë humor. Morena Taraku, një ...

Publikoi video duke bërë dush, Roberti nuk duroi pa i komentuar Morena Tarakut
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...
InFokusi | 19-Jan-2020 22:14
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...

Roberti i komentoi në videon lakuriq, Morena Taraku ka diçka për t’i thënë
Robert Berisha, nuk i rezistoi videos së Morena Tarakut e cila u shfaq e zhveshur. Këngëtarja, publikoi videon pothuajse lakuriq, shkruan GazetaBlic. Berisha, i shkroi një koment në video duke e lavderuar personin që e ...
Arbresh | 19-Jan-2020 21:09
Robert Berisha, nuk i rezistoi videos së Morena Tarakut e cila u shfaq e zhveshur. Këngëtarja, publikoi videon pothuajse lakuriq, shkruan GazetaBlic. Berisha, i shkroi një koment në video duke e lavderuar personin që e ...

Roberti i komentoi në videon lakuriq, Morena Taraku ka diçka për t’i thënë
Robert Berisha, nuk i rezistoi videos së Morena Tarakut e cila u shfaq e zhveshur . Këngëtarja, publikoi videon pothuajse lakuriq, shkruan GazetaBlic. Berisha, i shkroi një koment në video duke e lavderuar personin që e ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 20:28
Robert Berisha, nuk i rezistoi videos së Morena Tarakut e cila u shfaq e zhveshur . Këngëtarja, publikoi videon pothuajse lakuriq, shkruan GazetaBlic. Berisha, i shkroi një koment në video duke e lavderuar personin që e ...

Publikoi foton duke bërë dush, Roberti koment epik Morenës
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikin.Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...
Lexo | 19-Jan-2020 14:32
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikin.Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...

Publikoi video duke bërë dush, Roberti nuk duroi pa i komentuar Morena Tarakut
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...
Zeri | 19-Jan-2020 13:31
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...

Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morena Tarakut
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 13:13
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini. Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...

Morena Taraku incizohet duke bërë dush
Morena Taraku është incizuar duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar ajo shihet duke bërë dush derisa dikush po mban kamerën e po e incizon. Morena shihet e veshur ...
Zeri | 19-Jan-2020 12:55
Morena Taraku është incizuar duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar ajo shihet duke bërë dush derisa dikush po mban kamerën e po e incizon. Morena shihet e veshur ...

Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morena Tarakut
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini: Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 12:49
Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush. Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini: Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë ...

Morena Taraku filmohet e zhveshur duke bërë dush, Robert Berisha nuk përmbahet ja çka i shkruan
Morena Taraku, ka publikuar një video me të cilën është shfaqur provokuese. Gjë kjo jo edhe e rrallë nga ajo, Morena është shfaqur e zhveshur duke u lagur në një tush, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja, mori komente të ...
Zeri | 19-Jan-2020 12:40
Morena Taraku, ka publikuar një video me të cilën është shfaqur provokuese. Gjë kjo jo edhe e rrallë nga ajo, Morena është shfaqur e zhveshur duke u lagur në një tush, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja, mori komente të ...

Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morena Tarakut
Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini, shkruan . Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme e as ai i këngëtarit Robert Berisha. “Qaj mjeshtri ...
Lajminet | 19-Jan-2020 12:38
Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini, shkruan . Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme e as ai i këngëtarit Robert Berisha. “Qaj mjeshtri ...

Morena Taraku filmohet e zhveshur duke bërë dush, Robert Berisha nuk përmbahet ja çka i shkruan
Këngëtari, Afrim Muqiqi ishte i ftuari i radhës në rubrikën e Prive-s, ’60 sekonda’. Pyetjeve thumbuese dhe pikante ai nuk hezitoi të iu përgjigjet, shkruan GazetaBlic . Krahas, atyre rreth karrierës Afrim Muqiqi nuk ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 12:31
Këngëtari, Afrim Muqiqi ishte i ftuari i radhës në rubrikën e Prive-s, ’60 sekonda’. Pyetjeve thumbuese dhe pikante ai nuk hezitoi të iu përgjigjet, shkruan GazetaBlic . Krahas, atyre rreth karrierës Afrim Muqiqi nuk ...

Morena tund vithet nga Tajlanda (Video)
Morena Taraku ka zgjedhur që të pushojë pak këtë fillim vit. Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare nuk ka vonuar shumë dhe ka udhëtuar për në ishujt “Phi Phi” në Tajlandë.E nga atje ajo ka postuar një foto seksi ku shihet ...
Ina-Online | 18-Jan-2020 21:51
Morena Taraku ka zgjedhur që të pushojë pak këtë fillim vit. Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare nuk ka vonuar shumë dhe ka udhëtuar për në ishujt “Phi Phi” në Tajlandë.E nga atje ajo ka postuar një foto seksi ku shihet ...

Morena Taraku publikon video nga pushimet në Tajlandë
Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku i ka bërë vetes disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.Ajo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Tajlandë dhe duket se po i shijon në maksimum ditët e nxehta.Morena e ka publikuar një ...
Albportali | 18-Jan-2020 15:40
Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku i ka bërë vetes disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.Ajo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Tajlandë dhe duket se po i shijon në maksimum ditët e nxehta.Morena e ka publikuar një ...

Morena reklamon të pasmet nga ishujt e Tajlandës
Modelja Morena Taraku, është duke kaluar pushimet në Tajlandë. Bukuroshja kosovare e cila njihet për jetën luksoze dhe shëtitjet rreth botës, ka publikuar pamje nga një ishull i njohur i Tajlandës ku po kalon pushimet. ...
Zeri | 18-Jan-2020 13:30
Modelja Morena Taraku, është duke kaluar pushimet në Tajlandë. Bukuroshja kosovare e cila njihet për jetën luksoze dhe shëtitjet rreth botës, ka publikuar pamje nga një ishull i njohur i Tajlandës ku po kalon pushimet. ...

Stresi publikon pamje nga xhirimet e klipit të ri
Ditë më parë Stresi e ka paralajmëruar se po vjen me diçka të re, shkruan . Tani aj duket se veç ka filluar me xhirimet e klipit dhe pamje ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në Instagram. “Diçka e madhe po vjen”, ...
Lajminet | 18-Jan-2020 11:42
Ditë më parë Stresi e ka paralajmëruar se po vjen me diçka të re, shkruan . Tani aj duket se veç ka filluar me xhirimet e klipit dhe pamje ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në Instagram. “Diçka e madhe po vjen”, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved