ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 18:13

FOTOT/ Nga dashuria në egërsi: Ja ç’ndodhi me këtë “çift të dashuruarish”

FOTOT/ Nga dashuria në egërsi: Ja ç’ndodhi me këtë “çift të dashuruarish”
Ai që dukej si një moment idilik, sakaq u shndërrua në ferr. Një vajzë adoleshente nga Argjentina, 17-vjeçarja Lara Sanson, e pësoi keq nga qeni i Kenai dhe kjo m’u në momentin kur po fotografohej në një përqafim me të. ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 20:02
Ai që dukej si një moment idilik, sakaq u shndërrua në ferr. Një vajzë adoleshente nga Argjentina, 17-vjeçarja Lara Sanson, e pësoi keq nga qeni i Kenai dhe kjo m’u në momentin kur po fotografohej në një përqafim me të. ...

Qeni kafshon vajzën derisa po fotografoheshin bashkë
Shtatëmbëdhjetëvjeçarja Lara Sanson nga Tucumán po bënte fotografi me qenin e saj gjerman Kenai kur qeni e kafshoi papritmas në fytyrë. Fotografitë që Lara postoi në Twitterin e saj dëshmojnë për pasojat e tmerrshme të ...
Lajminet | 19-Jan-2020 23:36
Shtatëmbëdhjetëvjeçarja Lara Sanson nga Tucumán po bënte fotografi me qenin e saj gjerman Kenai kur qeni e kafshoi papritmas në fytyrë. Fotografitë që Lara postoi në Twitterin e saj dëshmojnë për pasojat e tmerrshme të ...

Çfarë është fenomeni “njeriu kafshon qenin” në gazetari
Fraza “Njeriu kafshon qenin” është një version i shkurtuar i një aforizme në gazetari që përshkruan një ngjarje të pazakontë (si ajo që një njeri kafshon qenin) që me shumë gjasa do të raportohet si lajm sesa si një ...
ScanTv | 19-Jan-2020 11:35
Fraza “Njeriu kafshon qenin” është një version i shkurtuar i një aforizme në gazetari që përshkruan një ngjarje të pazakontë (si ajo që një njeri kafshon qenin) që me shumë gjasa do të raportohet si lajm sesa si një ...

Përqafon qenin, por ai e kafshon
Një adoleshente argjentinase e pësoi keq kur deshi të bënte foto me qenin pastor të shoqes. 17-vjeçarja Lara Sanson u kafshua nga qeni sapo i afroi faqen. Ajo përfundoi në spital për dy orë. Në total 40 të qepura iu ...
InFokusi | 17-Jan-2020 23:31
Një adoleshente argjentinase e pësoi keq kur deshi të bënte foto me qenin pastor të shoqes. 17-vjeçarja Lara Sanson u kafshua nga qeni sapo i afroi faqen. Ajo përfundoi në spital për dy orë. Në total 40 të qepura iu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved