ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 18:20

(Pu)Shtetari

(Pu)Shtetari
Prioritet i qeverisë së re se do të jetë forcimin i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit Kështu citohet të jetë shprehur kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti para studentëve të universiteteve të Vjeës dhe Venecia. Ndonëse po ...
Respublica | 19-Jan-2020 13:34
Prioritet i qeverisë së re se do të jetë forcimin i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit Kështu citohet të jetë shprehur kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti para studentëve të universiteteve të Vjeës dhe Venecia. Ndonëse po ...

Kurti: Prioritet i qeverisë së re, forcimi i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit
Lideri i lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, para studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe Venedikut, ka prezantuar programin zhvillimor te LVV-së, që në qendër ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 11:47
Lideri i lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, para studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe Venedikut, ka prezantuar programin zhvillimor te LVV-së, që në qendër ...

Kurti: Prioritet i qeverisë së re, forcimi i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit
Lideri i lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, para studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe Venedikut, ka prezantuar programin zhvillimor te LVV-së, që në qendër ka ...
Shenja | 19-Jan-2020 12:00
Lideri i lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, para studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe Venedikut, ka prezantuar programin zhvillimor te LVV-së, që në qendër ka ...

Kurti: Forcimi i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit, prioritet i qeverisë së re
Kryetari Kurti foli për situatën aktuale politike në vend, duke sqaruar rëndësinë e zgjedhjeve të 6 tetorit, arsyet e vonesës për formimin e institucioneve të reja dhe përpjekjet që po bëhen për formimin e tyre. Ai ...
Lajminet | 19-Jan-2020 12:00
Kryetari Kurti foli për situatën aktuale politike në vend, duke sqaruar rëndësinë e zgjedhjeve të 6 tetorit, arsyet e vonesës për formimin e institucioneve të reja dhe përpjekjet që po bëhen për formimin e tyre. Ai ...

Kurti: Forcimi i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit, prioritet i qeverisë së re
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, ka thënë se programi zhvillimor i Lëvizjes në qendër ka krijimin e vendeve ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 11:41
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, ka thënë se programi zhvillimor i Lëvizjes në qendër ka krijimin e vendeve ...

Kurti flet si kryeministër para studentëve, premton zvogëlim të pushtetit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 10:58
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...

Kurti u tregon studentëve ndërkombëtar arsyet e vonesës së formimit të qeverisë
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe fitues i zgjedhjeve të 6 tetorit, Albin Kurti gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para studentëve të Vjenës dhe Venedikut. Gjatë këtij prezantimi, Kurti u ka folur studentëve në ...
Arbresh | 19-Jan-2020 10:55
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe fitues i zgjedhjeve të 6 tetorit, Albin Kurti gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para studentëve të Vjenës dhe Venedikut. Gjatë këtij prezantimi, Kurti u ka folur studentëve në ...

Kurti flet para studentëve, si të ishte kryeministër
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 10:49
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...

Kurti: Prioritet i qeverisë do të jetë forcimi i shtetit dhe zvogëlimi i pushtetit
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër, Albin Kurti në një prezantim para disa studentëve ndërkombëtarë ka folur për situatën politike në vend. Ai i ka njoftuar edhe për arsyet e vonesës së ...
Koha.net | 19-Jan-2020 10:40
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër, Albin Kurti në një prezantim para disa studentëve ndërkombëtarë ka folur për situatën politike në vend. Ai i ka njoftuar edhe për arsyet e vonesës së ...

Kurti para studentëve ndërkombëtarë tregon për vonesat në krijimin e institucioneve
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 10:30
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...

Kurti i tregon prioritetet e Qeverisë së re para studentëve ndërkombëtarë
Kryetari Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 10:27
Kryetari Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha ...

Kurti i tregon prioritetet e Qeverisë së re para studentëve ndërkombëtarë
Kryetari Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha ...
Medial | 19-Jan-2020 10:27
Kryetari Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka mbajtur një prezantim para 120 studentëve ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha ...

Kurti para studentëve ndërkombëtarë tregon për vonesat në krijimin e institucioneve
Kryetari i Lëvizjës Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 10:12
Kryetari i Lëvizjës Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë kësaj jave ka zhvilluar një takim me 120 studentët ndërkombëtarë nga Universiteti i Vjenës dhe ai i Venedikut, të cilët ishin të shoqëruar nga profesoresha Marijana ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved