ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 07:07

Shqiptarët në kërkim të një punë të re: Ja 5 arsyet kryesore që i detyrojnë të braktisin punëdhënësit aktualë

Shqiptarët në kërkim të një punë të re: Ja 5 arsyet kryesore që i detyrojnë të braktisin punëdhënësit aktualë
57 për qind e punonjësve shqiptar, në 12 muajt e fundit kanë rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe trajnimeve ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 14:45
57 për qind e punonjësve shqiptar, në 12 muajt e fundit kanë rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe trajnimeve ...

Pse 50% e shqiptareve eshte gjithmone ne kerkim te nje pune te re
Mbi 57 për qind e punonjësve shqiptarë, në 12 muajt e fundit ka rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe ...
Lajmi i Fundit | 18-Jan-2020 14:51
Mbi 57 për qind e punonjësve shqiptarë, në 12 muajt e fundit ka rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe ...

Shqiptarët në kërkim të një punë të re – 5 arsyet kryesore që i detyrojnë të braktisin punëdhënësit aktualë
57 për qind e punonjësve shqiptar, në 12 muajt e fundit kanë rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe trajnimeve ...
ScanTv | 18-Jan-2020 13:27
57 për qind e punonjësve shqiptar, në 12 muajt e fundit kanë rezultuar të jenë vazhdimisht në kërkim të një pune të re. Rezultati është bërë publik nga një sondazh i zhvilluar nga kompania e rekrutimeve dhe trajnimeve ...

Sa janë të kënaqur shqiptarët me punën e tyre
Sipas një sondazhi të fundit mbi nivelin e kënaqësisë dhe angazhimit në punë, 51 për qind shqiptarë (në Shqipëri dhe Kosovë) janë të pakënaqur nga puna e tyre, 9 për qind shumë të pakënaqur, 32 për qind të kënaqur dhe 8 ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 14:08
Sipas një sondazhi të fundit mbi nivelin e kënaqësisë dhe angazhimit në punë, 51 për qind shqiptarë (në Shqipëri dhe Kosovë) janë të pakënaqur nga puna e tyre, 9 për qind shumë të pakënaqur, 32 për qind të kënaqur dhe 8 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved