ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 07:35

Profesori kishte marrë 165 mijë euro grante për hulumtime shkencore, por i shpenzoi ato në klube striptizi dhe blerje online (FOTO)

Profesori kishte marrë 165 mijë euro grante për hulumtime shkencore, por i shpenzoi ato në klube striptizi dhe blerje online (FOTO)
Një profesor universiteti është duke u përballur me akuza penale, pasi dyshohet se ka vjedhur qindra mijëra para në grante kërkimore dhe i shpenzonte ato në klube striptizi, blerje në iTunes, ushqim dhe shpenzime të ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 22:23
Një profesor universiteti është duke u përballur me akuza penale, pasi dyshohet se ka vjedhur qindra mijëra para në grante kërkimore dhe i shpenzonte ato në klube striptizi, blerje në iTunes, ushqim dhe shpenzime të ...

Profesori kishte marrë 165 mijë euro grante për hulumtime shkencore, por i shpenzoi ato në klube striptizi dhe blerje online
Një profesor universiteti është duke u përballur me akuza penale, pasi dyshohet se ka vjedhur qindra mijëra para në grante kërkimore dhe i shpenzonte ato në klube striptizi, blerje në iTunes, ushqim dhe shpenzime të ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 21:56
Një profesor universiteti është duke u përballur me akuza penale, pasi dyshohet se ka vjedhur qindra mijëra para në grante kërkimore dhe i shpenzonte ato në klube striptizi, blerje në iTunes, ushqim dhe shpenzime të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved