ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 09:06

Polica gjenë substancë narkotike, maska e dorëza në veturë.

Polica gjenë substancë narkotike, maska e dorëza në veturë.
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika,......
Zeri | 19-Jan-2020 16:13
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika,......

?Substancë narkotike, maska e dorëza në veturë, arrestohet
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika, doreza ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 16:11
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika, doreza ...

Substancë narkotike, maska e dorëza në veturë, arrestohet
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika, doreza ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 15:59
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika, doreza ...

Kërcënohet doktoresha nga Deçani, arrestohet i dyshuari
Një doktoreshë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e......
Zeri | 19-Jan-2020 13:50
Një doktoreshë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e......

Goditet në kokë, me dhunë ia merr 300 euro
Një person i komunitetit rom deri sa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi është godituar në kokë nga një i dyshuar rom, i cili me dhunë iu ka marrë treqind euro. Sipas viktimës, i dyshuari është i njohur për të dhe ...
Lajminet | 19-Jan-2020 13:08
Një person i komunitetit rom deri sa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi është godituar në kokë nga një i dyshuar rom, i cili me dhunë iu ka marrë treqind euro. Sipas viktimës, i dyshuari është i njohur për të dhe ...

Goditet në kokë, me dhunë ia merr 300 euro
?Një person i komunitetit rom deri sa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi është godituar në kokë nga një i dyshuar rom, i cili me dhunë iu ka marrë treqind euro.
Kosova Press | 19-Jan-2020 12:58
?Një person i komunitetit rom deri sa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi është godituar në kokë nga një i dyshuar rom, i cili me dhunë iu ka marrë treqind euro.

E godet në kokë deri sa po shkonte në shtëpi dhe me dhunë ia merr 300 euro
Një person i komunitetit romë deri sa po shkonte në shtëpinë e tij në Fushë Kosovë, është sulmuar dhe i janë marrë para në vlerë prej 300 eurove. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30 dhe rasti është paraqitur në ...
Arbresh | 19-Jan-2020 12:43
Një person i komunitetit romë deri sa po shkonte në shtëpinë e tij në Fushë Kosovë, është sulmuar dhe i janë marrë para në vlerë prej 300 eurove. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30 dhe rasti është paraqitur në ...

I konfiskohen afër 2 kg marihuanë, arrestohet i dyshuari
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në trup dhe veturë i janë gjetur katërmbëdhjetë qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 33.4 gram. Sipas Policisë, është bërë ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 12:34
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në trup dhe veturë i janë gjetur katërmbëdhjetë qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 33.4 gram. Sipas Policisë, është bërë ...

I konfiskohen afër 2 kg marihuanë, arrestohet i dyshuari
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në trup dhe veturë i janë gjetur katërmbëdhjetë qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 33.4 gram.
Kosova Press | 19-Jan-2020 12:31
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në trup dhe veturë i janë gjetur katërmbëdhjetë qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 33.4 gram.

Deçan: Kërcënon mjeken, arrestohet kërcënuesi dhe lirohet menjëherë
Një mjeke në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e ngjarjes policia nuk ka arritur ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 12:16
Një mjeke në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e ngjarjes policia nuk ka arritur ...

Kërcënohet doktoresha nga Deçani, arrestohet i dyshuari
Një doktoreshë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e ngjarjes policia nuk ka ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:53
Një doktoreshë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, është kërcënuar me fjalë nga një person, në vendin e saj të punës. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku në vendin e ngjarjes policia nuk ka ...

Një i arrestuar në Prishtinë për mbajtje të substancave narkotike
Policia njofton se gjatë bastisjes së shtëpisë së tij, janë gjetur dhe konfiskuar disa paketime të mbushura me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 1827 gram (1kg e 827 gr), një peshore digjitale, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 11:45
Policia njofton se gjatë bastisjes së shtëpisë së tij, janë gjetur dhe konfiskuar disa paketime të mbushura me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 1827 gram (1kg e 827 gr), një peshore digjitale, ...

Plaçkitet një person në Fushë Kosovë
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas......
Zeri | 19-Jan-2020 11:44
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas......

Prishtinë| Arrestohet pasi i gjenden afër 2kg “bari”
Në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person. Të njëjtit i është gjetur një sasi prej gati dy kilogramësh subastancë narkotike, e dyshuar si marihuanë, shkruan gazeta ...
InFokusi | 19-Jan-2020 11:38
Në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person. Të njëjtit i është gjetur një sasi prej gati dy kilogramësh subastancë narkotike, e dyshuar si marihuanë, shkruan gazeta ...

Fushë Kosovë: E ndali në rrugë, e goditi në kokë dhe e plaçkiti
Në stacionin policor në Fushë Kosovë, një person ka raportuar se derisa ishte duke ecur rrugës, një person e ka goditur dhe i ka vjedhur para Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fushë Kosovë. Viktima ka deklaruar ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:26
Në stacionin policor në Fushë Kosovë, një person ka raportuar se derisa ishte duke ecur rrugës, një person e ka goditur dhe i ka vjedhur para Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fushë Kosovë. Viktima ka deklaruar ...

Prishtinë, arrestohet pasi i gjenden gati dy kilogramë marihuanë
Të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë, pasi që të njëjtit iu është gjetur një sasi prej dy kilogramësh substancë narkotike. Të njëjtit iu janë konfiskuar edhe një ...
Medial | 19-Jan-2020 11:26
Të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë, pasi që të njëjtit iu është gjetur një sasi prej dy kilogramësh substancë narkotike. Të njëjtit iu janë konfiskuar edhe një ...

Prishtinë, arrestohet pasi i gjenden gati dy kilogramë marihuanë
Të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë, pasi që të njëjtit i është gjetur një sasi prej dy kilogramësh substancë narkotike. Të njëjtit i janë konfiskuar edhe një ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 11:26
Të shtunën rreth orës 20:00 është arrestuar një person në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë, pasi që të njëjtit i është gjetur një sasi prej dy kilogramësh substancë narkotike. Të njëjtit i janë konfiskuar edhe një ...

Katër raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë
Për 24 orë janë raportuar katër raste të dhunës familjare në Kosovë. Në raportin e policisë është bërë e ditur se rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Obiliq, Istog e Gjakovë. Në Prishtinë me 2 gusht një person kishte ...
Gazeta Express | 04-Aug-2019 11:13
Për 24 orë janë raportuar katër raste të dhunës familjare në Kosovë. Në raportin e policisë është bërë e ditur se rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Obiliq, Istog e Gjakovë. Në Prishtinë me 2 gusht një person kishte ...

Prishtinë, arrestohet pasi u kap me mbi 1 kilogram marihuanë
Një person ka përfunduar prapa grilave, pasi u kap me më shumë se 1 kilogramë substancë narkotike të llojit marihuanë. I dyshuari ishte ndaluar në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë mbrëmë rreth orës 20:00, dhe gjatë ...
Arbresh | 19-Jan-2020 11:23
Një person ka përfunduar prapa grilave, pasi u kap me më shumë se 1 kilogramë substancë narkotike të llojit marihuanë. I dyshuari ishte ndaluar në rrugën “Ismajl Dumoshi” në Prishtinë mbrëmë rreth orës 20:00, dhe gjatë ...

Katër raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë
Siç raporton Policia, në Prishtinë e Gjakovë janë arrestuar dy persona pasi të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht bashkëshortet e tyre. Në Gjakovë viktima ka pranuar tretman mjekësor si pasojë e lëndimeve që kishte pësuar ...
Lajminet | 19-Jan-2020 11:21
Siç raporton Policia, në Prishtinë e Gjakovë janë arrestuar dy persona pasi të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht bashkëshortet e tyre. Në Gjakovë viktima ka pranuar tretman mjekësor si pasojë e lëndimeve që kishte pësuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved