ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 05:17

Aksident i rëndë, humb jetën 36-vjeçari

Aksident i rëndë, humb jetën 36-vjeçari
Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Itali, pasi është përplasur nga një automjet teksa po kalonte rrugën tek vijat e bardha. Viktima është 36-vjeçari, Franko Gjinaj, i cili jetonte në Itali prej ...
Telegraf | 19-Jan-2020 19:05
Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Itali, pasi është përplasur nga një automjet teksa po kalonte rrugën tek vijat e bardha. Viktima është 36-vjeçari, Franko Gjinaj, i cili jetonte në Itali prej ...

Po kalonte vijat e bardha kur u përplas, ky është shqiptari që vdiq në Itali
Një shtetas shqiptar është gjetur këtë mëngjes i vdekur në rrugën orbasano në qytetin e Torinos në Itali. Trupi i pajetë i shqiptarit është pikasur nga disa shoferë që ndodheshin në rrugë. Media e huaj ka bërë me dije ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:43
Një shtetas shqiptar është gjetur këtë mëngjes i vdekur në rrugën orbasano në qytetin e Torinos në Itali. Trupi i pajetë i shqiptarit është pikasur nga disa shoferë që ndodheshin në rrugë. Media e huaj ka bërë me dije ...

I riu shqiptar gjendet i vdekur në Torino
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo, u gjet i vdekur të dielën përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino. Franko Gjinaj u gjet i pajetë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 13:16
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo, u gjet i vdekur të dielën përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino. Franko Gjinaj u gjet i pajetë ...

I riu shqiptar gjendet i vdekur në Torino
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo, u gjet i vdekur të dielën përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino. Franko Gjinaj u gjet i pajetë ...
Shenja | 19-Jan-2020 13:27
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo, u gjet i vdekur të dielën përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino. Franko Gjinaj u gjet i pajetë ...

Aksidenti tragjik/ Vdes një 35-vjeçar…
Një 35-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Torino. Viktima është një shqiptar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ende. Ai ka qenë duke ecur në trotuar kur është përplasur nga një ‘pirat’ rruge, i cili pas ...
Standard | 19-Jan-2020 13:04
Një 35-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Torino. Viktima është një shqiptar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ende. Ai ka qenë duke ecur në trotuar kur është përplasur nga një ‘pirat’ rruge, i cili pas ...

Makina përplas të riun, 36-vjeçari gjendet i vdekur nga shoferët e tjerë
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në provincënn Cuneo të Torinos, ku një 36-vjeçar shqiptar ka humbur jetën. Referuar mediave italiane, Franko Gjinaj është përplasur nga një makinë teksa po kalonte rrugën. ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 11:48
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në provincënn Cuneo të Torinos, ku një 36-vjeçar shqiptar ka humbur jetën. Referuar mediave italiane, Franko Gjinaj është përplasur nga një makinë teksa po kalonte rrugën. ...

Del emri i shqiptarit te aksidentuar per vdekje ne Itali
Identifikohet shqiptari i perfshire ne aksidenti e rëndë rrugor qe ka ndodhur në provincënn Cuneo të Torinos, ku 36-vjeçari ka humbur jetën. Referuar mediave italiane, Franko Gjinaj është përplasur nga një makinë teksa ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 12:49
Identifikohet shqiptari i perfshire ne aksidenti e rëndë rrugor qe ka ndodhur në provincënn Cuneo të Torinos, ku 36-vjeçari ka humbur jetën. Referuar mediave italiane, Franko Gjinaj është përplasur nga një makinë teksa ...

U përplas nga një makinë dhe u la në rrugë, gjendet i pajetë i riu shqiptar në Torino
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo u gjet i vdekur sot, përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino, shkruan la Reppublica . Franko ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 11:29
Një 36-vjeçar shqiptar, me banim në provincën e Cuneo u gjet i vdekur sot, përgjatë rrugës provinciale që të çon nga Stupinigi për në Orbasano, në lokalitetin Stupinigi di Nichelino, shkruan la Reppublica . Franko ...

Po ecte anash rrugës, makina përplas për vdekje 35-vjeçarin shqiptar
Një aksident ka ndodhur në Itali ku një shqiptar është përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Torino dhe siç raportojnë mediat italiane viktima është një 35-vjeçar, por nuk ...
Telegraf | 19-Jan-2020 11:26
Një aksident ka ndodhur në Itali ku një shqiptar është përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Torino dhe siç raportojnë mediat italiane viktima është një 35-vjeçar, por nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved