ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 09:26

Dyshohet se u përdor në rrëmbimin në Kamëz, gjendet një ‘’Range Rover” pa targa

Dyshohet se u përdor në rrëmbimin në Kamëz, gjendet një ‘’Range Rover” pa targa
Një automjet tip ''Range Rover'' i bardhë dhe pa targa është gjetur i djegur që në datën 17 janar nga policia e Durrësit. Dyshohet se mjeti është përdorur në pengmarrjen e Kamzës, por ende nuk janë gjetur të dhëna që e ...
Top Channel | 19-Jan-2020 11:32
Një automjet tip ''Range Rover'' i bardhë dhe pa targa është gjetur i djegur që në datën 17 janar nga policia e Durrësit. Dyshohet se mjeti është përdorur në pengmarrjen e Kamzës, por ende nuk janë gjetur të dhëna që e ...

Gjendet një “Range Rover” i djegur në një fshat të Durrësit, dyshohet se u përdor për pengmarrjen e 49 vjeçarit në Kamëz
Një automjet tip Range Rover është gjetur i djegur në zonë e Shkallnurit në Durrësit. Policia po verifikon nëse mjeti është i njëjti me atë që u krye rrëmbimi i një personi në zonën e Kamzës. Më 17 janar në Kamzë u ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 11:36
Një automjet tip Range Rover është gjetur i djegur në zonë e Shkallnurit në Durrësit. Policia po verifikon nëse mjeti është i njëjti me atë që u krye rrëmbimi i një personi në zonën e Kamzës. Më 17 janar në Kamzë u ...

Ende asnjë gjurmë nga 49-vjeçari i marrë peng në Kamëz, policia gjen një ‘Range Rover’ të djegur në Durrës
Një automjet ‘Range Rover’ është gjetur i djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, ndërsa lajmi është bërë i ditur sot për mediat. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 11:24
Një automjet ‘Range Rover’ është gjetur i djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, ndërsa lajmi është bërë i ditur sot për mediat. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se ...

Pengmarrja në Kamëz, policia gjen një makinë e shkrumbuar në Durrës
Policia ka gjetur një automjet tip “Range Rover” në Durrës, mjet i cili dyshohet të ketë lidhje me pengmarrjen e ndodhur në Kamëz të premten. Sipas informacioneve, mjeti është i bardhë dhe pa targa. Brenda tij nuk janë ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 12:03
Policia ka gjetur një automjet tip “Range Rover” në Durrës, mjet i cili dyshohet të ketë lidhje me pengmarrjen e ndodhur në Kamëz të premten. Sipas informacioneve, mjeti është i bardhë dhe pa targa. Brenda tij nuk janë ...

Rrëmbimi në Kamëz/ Gjendet e djegur në Durrës ‘Range Roveri’ i autorëve, asnjë gjurmë nga Jak Prenga
Detaje të reja nga dhunimi dhe rrëmbimi i 49 vjeçarit të identifikuar si Jak Prenga, dy ditë më parë Kamëz. Vetëm 2 ditë pas rrëmbimit, automjeti i autorëve “Range Rover” i denoncuar i vjedhur, është gjetur sot i djegur ...
Telegraf | 19-Jan-2020 11:35
Detaje të reja nga dhunimi dhe rrëmbimi i 49 vjeçarit të identifikuar si Jak Prenga, dy ditë më parë Kamëz. Vetëm 2 ditë pas rrëmbimit, automjeti i autorëve “Range Rover” i denoncuar i vjedhur, është gjetur sot i djegur ...

Pengmarrja në Kamëz, “ABC News” në familjen e 49-vjeçarit, policia gjen një automjet
Pas pengmarrjes të ndodhur në qendër të Kamzës, policia ende nuk ka arritur të gjejë autorët dhe të rrëmbyerin, Julian Prenga. “ABC News” ishte në banesën ku jetojnë familjarët e 49-vjeçarit në zonën e Bathores. Policia ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:59
Pas pengmarrjes të ndodhur në qendër të Kamzës, policia ende nuk ka arritur të gjejë autorët dhe të rrëmbyerin, Julian Prenga. “ABC News” ishte në banesën ku jetojnë familjarët e 49-vjeçarit në zonën e Bathores. Policia ...

Ende mister fati i 49-vjeçarit të marrë peng në Kamëz, policia gjen një ‘Range Rover’ të djegur në Durrës
Një ‘Range Rover’ është gjetur i djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, ndërsa lajmi është bërë i ditur sot për mediat. Makina e bardhë, pa targa, është sekuestruar nga policia ndërsa ...
Lapsi | 19-Jan-2020 11:56
Një ‘Range Rover’ është gjetur i djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, ndërsa lajmi është bërë i ditur sot për mediat. Makina e bardhë, pa targa, është sekuestruar nga policia ndërsa ...

E rrëmbyen, asnjë detaj për 49 vjeçarin e zhdukur në Kamzë
Vijon të mbahet peng 49 vjeçari Jak Prenga, i cili u mor pa dëshirë nga dy persona të maskuar dhe u fut në makinë. Deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e autorëve të kësaj ngjarje dhe shkaqet e ...
Telegraf | 18-Jan-2020 12:05
Vijon të mbahet peng 49 vjeçari Jak Prenga, i cili u mor pa dëshirë nga dy persona të maskuar dhe u fut në makinë. Deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e autorëve të kësaj ngjarje dhe shkaqet e ...

Gjendet një “Range Rover” e djegur në një fshat të Durrësit, dyshimet e policisë
Një automjet i djegur është gjetur në zonë e Shkallnurit në Durrësit mjeti është i llojit Range Rover. Policia po verifikon nëse mjeti është i njëjti me atë që u krye rrëmbimi i një personi në zonën e Kamzës në Tiranë. ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:53
Një automjet i djegur është gjetur në zonë e Shkallnurit në Durrësit mjeti është i llojit Range Rover. Policia po verifikon nëse mjeti është i njëjti me atë që u krye rrëmbimi i një personi në zonën e Kamzës në Tiranë. ...

I rrembyeri ne Kamze tri dite pa gjurme, policia gjen makinen e djegur
Tri dite pas rrembimit te nje qytetari ne Kamze, policia tha se ka gjetur një automjet ‘Range Rover’ te djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, pa targa dhe është sekuestruar nga ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 11:44
Tri dite pas rrembimit te nje qytetari ne Kamze, policia tha se ka gjetur një automjet ‘Range Rover’ te djegur në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datë 17, pa targa dhe është sekuestruar nga ...

Zbardhen detajet të reja nga rrëmbimi i 49 vjeçarit në Kamzë
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcneës.al se Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me ...
ABCNews | 18-Jan-2020 14:36
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcneës.al se Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me ...

Identifikohet personi që u mor peng në Kamëz
Është identifikuar personi i cili u mor peng paraditen e kësaj të premteje në Kamzë. Informacionet bëjnë me dije se personi i dhunuar dhe i marrë peng në në rrugën “London” në Kamëz është 49 vjeçari Jak Prenga. Ngjarja ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 20:27
Është identifikuar personi i cili u mor peng paraditen e kësaj të premteje në Kamzë. Informacionet bëjnë me dije se personi i dhunuar dhe i marrë peng në në rrugën “London” në Kamëz është 49 vjeçari Jak Prenga. Ngjarja ...

Pengmarrja në Kamëz, kjo është pista kryesore që po hetohet nga autoritetet
Detaje të reja janë zbardhur nga pengmarrja e ndodhur mesditën e djeshme në rrugën “London” në Kamëz. 49-vjeçari, Jak Prenga u rrëmbye nga disa persona të maskuar, të cilët pasi e dhunuan, e futën me forcë në një ...
Gazeta Dita | 18-Jan-2020 18:49
Detaje të reja janë zbardhur nga pengmarrja e ndodhur mesditën e djeshme në rrugën “London” në Kamëz. 49-vjeçari, Jak Prenga u rrëmbye nga disa persona të maskuar, të cilët pasi e dhunuan, e futën me forcë në një ...

Zbulohet shkaku i pengmarrjes në Kamëz, asnjë shenjë jete nga 49- vjeçari
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Sipas abcneës Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...
Zeri | 18-Jan-2020 18:34
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Sipas abcneës Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...

Zbulohet emri, kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Ai është shtetasi Jak Prenga.
Telegraf | 17-Jan-2020 20:25
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Ai është shtetasi Jak Prenga.

Zbulohet emri, kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz, s’dihet ende asgjë për fatin e tij
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është përballur me këtë situatë të tmerrshme shtetasi ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 20:06
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është përballur me këtë situatë të tmerrshme shtetasi ...

Zbulohet shkaku i pengmarrjes në Kamëz, asnjë shenjë jete nga 49- vjeçari
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Sipas abcneës Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 18:25
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. Sipas abcneës Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...

Pengmarrja ne Kamez/ Zbardhet pista kryesore e hetimeve
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. ABC News raporton se Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...
Lajmi i Fundit | 18-Jan-2020 15:43
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamëz. ABC News raporton se Prenga rezulton i regjistruar me letra edhe me emrin Jurgen dhe dyshohet se ...

Pengmarrja në Kamzë, asnjë detaj për 49 vjeçarin e zhdukur
Vijon të mbahet peng 49 vjeçari Jak Prenga, i cili u mor pa dëshirë nga dy persona të maskuar dhe u fut në makinë. Deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e autorëve të kësaj ngjarje dhe shkaqet e ...
ABCNews | 18-Jan-2020 10:41
Vijon të mbahet peng 49 vjeçari Jak Prenga, i cili u mor pa dëshirë nga dy persona të maskuar dhe u fut në makinë. Deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e autorëve të kësaj ngjarje dhe shkaqet e ...

Peng që prej të premtes, asnjë gjurmë për pukjanin. Zbardhen detajet, çfarë panë kamerat e sigurisë në Kamzë
Një 48-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me forcë në një makinë nga dy persona të maskuar. Fillimisht, ai u dhunua fizikisht e më pas dy autorët ...
Gazeta Observer | 18-Jan-2020 12:50
Një 48-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me forcë në një makinë nga dy persona të maskuar. Fillimisht, ai u dhunua fizikisht e më pas dy autorët ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved