ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:44

Pas një muaji pushim rikthehet Kuvendi, çfarë do të njoftohet dhe miratohet nesër

Pas një muaji pushim rikthehet Kuvendi, çfarë do të njoftohet dhe miratohet nesër
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 18:29
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...

Pas pushimeve deputetët i rikthehen Kuvendit, anti-shpifja diskutimi i parë
Pas një pushimi mbi 1 mujor 122 deputetët do i rikthehen Kuvendit. Pasditen e së hënës, në orën 17:00 kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi do të çel sesionin e 6-të, të Legjislaturës 9-të të Kuvendit. Kjo do të jetë një ...
ABCNews | 19-Jan-2020 18:42
Pas një pushimi mbi 1 mujor 122 deputetët do i rikthehen Kuvendit. Pasditen e së hënës, në orën 17:00 kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi do të çel sesionin e 6-të, të Legjislaturës 9-të të Kuvendit. Kjo do të jetë një ...

Pas një muaji pushim rinisin seancat plenare, parlamenti hap dyert edhe për qytetarët
Pas një pushimi prej rreth një muaj, Kuvendi i Shqipërisë nesër do të rinisë seancat duke hapur sesionin e VI-të të Legjislatures se IX-të. Kuvendi do të diskutojë në këtë legjislaturë një nga çështjet më të diskutuara, ...
Politiko | 19-Jan-2020 21:50
Pas një pushimi prej rreth një muaj, Kuvendi i Shqipërisë nesër do të rinisë seancat duke hapur sesionin e VI-të të Legjislatures se IX-të. Kuvendi do të diskutojë në këtë legjislaturë një nga çështjet më të diskutuara, ...

Nis Kuvendi, ja 5 çështjet kryesore që do diskutohen
Nesër hapet sesionin i VI -të i Legjislatures së IX -të të Kuvendit të Shqipërisë. E hëna shënon seancën e parë parlamentare , pas një muaji gati pushim. Deputetët rikthehen në punë, të cilët do të angazhohen jo vetëm ...
Telegraf | 19-Jan-2020 17:35
Nesër hapet sesionin i VI -të i Legjislatures së IX -të të Kuvendit të Shqipërisë. E hëna shënon seancën e parë parlamentare , pas një muaji gati pushim. Deputetët rikthehen në punë, të cilët do të angazhohen jo vetëm ...

Zbardhen pikat që do të diskutohen nesër në Kuvend
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 17:20
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...

Nesër rinis Kuvendi i Shqipërisë, ja pikat që do të diskutohen
Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të diskutojë një nga çështjet më të nxehta, atë të reformës zgjedhore, për të cilën u arrit ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:06
Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të diskutojë një nga çështjet më të nxehta, atë të reformës zgjedhore, për të cilën u arrit ...

Nga “KÇK”, te reforma zgjedhore dhe anti-shpifja, Kuvendi nis nesër
Pas pushimeve, nesër në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar në Shqipëri, i cili parashikohet që të jetë mjaft i nxehtë, pasi çështjet që do të diskutohen dhe që pritet që të miratohen nga shumica socialiste ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 17:57
Pas pushimeve, nesër në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar në Shqipëri, i cili parashikohet që të jetë mjaft i nxehtë, pasi çështjet që do të diskutohen dhe që pritet që të miratohen nga shumica socialiste ...

Nesër rinis Kuvendi i Shqipërisë, ja pikat që do të diskutohen
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 17:41
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...

Zbardhen pikat që do të diskutohen nesër në Kuvend
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...
Lexo | 19-Jan-2020 17:33
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...

Neser rinis Kuvendi, ja pikat qe do te diskutohen
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 16:36
Kuvendi i Shqipërisë nesër do të hapë sesionin e VI -të të Legjislatures se IX -te. Pas rreth një muaj pushim, ditën e nesërme do të nisë puna në Kuvend dhe Komisionet Parlamentare. Këtë legjislaturë, Kuvendi do të ...

Pas pushimeve rinisin seancat në kuvend, pikat që do të diskutohen nesër
Pas një pushimi prej rreth një muaj, Kuvendi i Shqipërisë nesër do të rinisë seancat duke hapur sesionin e VI-të të Legjislatures se IX-të. Kuvendi do të diskutojë në këtë legjislaturë një nga çështjet më të diskutuara, ...
Politiko | 19-Jan-2020 16:33
Pas një pushimi prej rreth një muaj, Kuvendi i Shqipërisë nesër do të rinisë seancat duke hapur sesionin e VI-të të Legjislatures se IX-të. Kuvendi do të diskutojë në këtë legjislaturë një nga çështjet më të diskutuara, ...

Nesër nis seanca e parë parlamentare për vitin 2020
Ditën e nesërme nis sesioni i ri parlamentar, pas rreth një muaji pushim. Në parlament pritet të diskutohen çështje teknike dhe formale si ato të përcaktimit të programit 6 javor të Kuvendit. Me interes pritet nëse ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 16:33
Ditën e nesërme nis sesioni i ri parlamentar, pas rreth një muaji pushim. Në parlament pritet të diskutohen çështje teknike dhe formale si ato të përcaktimit të programit 6 javor të Kuvendit. Me interes pritet nëse ...

Kuvendi i rikthehet punës, çfarë parashikon seanca e parë e 2020
Kuvendi i rikthehet këtë të hënë punimeve. Në orën 17:00 është parashikuar të mbahet seanca plenare e parë e këtij viti dhe që çel sesionin e ri të punimeve. Në rendin e ditës është ceremonia e hapjes së sesionit, ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 13:07
Kuvendi i rikthehet këtë të hënë punimeve. Në orën 17:00 është parashikuar të mbahet seanca plenare e parë e këtij viti dhe që çel sesionin e ri të punimeve. Në rendin e ditës është ceremonia e hapjes së sesionit, ...

Të hënën pasdite nis sesioni i ri parlamentar
Nesër ne oren 17.00 nis sesioni i ri parlamentar pas pushimeve te dimrit. Seanca e pare është me karakter kryesisht ceremonial, kryetari i kuvendit do te mbaje nje fjale pershendetese dhe i vetmi vendim qe marrin ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 11:53
Nesër ne oren 17.00 nis sesioni i ri parlamentar pas pushimeve te dimrit. Seanca e pare është me karakter kryesisht ceremonial, kryetari i kuvendit do te mbaje nje fjale pershendetese dhe i vetmi vendim qe marrin ...

Të hënën pasdite nis sesioni i ri parlamentar
Nesër ne oren 17.00 nis sesioni i ri parlamentar pas pushimeve te dimrit. Seanca e pare është me karakter kryesisht ceremonial, kryetari i kuvendit do te mbaje nje fjale pershendetese dhe i vetmi vendim qe marrin ...
Medial | 19-Jan-2020 11:59
Nesër ne oren 17.00 nis sesioni i ri parlamentar pas pushimeve te dimrit. Seanca e pare është me karakter kryesisht ceremonial, kryetari i kuvendit do te mbaje nje fjale pershendetese dhe i vetmi vendim qe marrin ...

Kuvendi i rikthehet punës! Çfarë parashikon seanca e parë e 2020
Kuvendi i rikthehet këtë të hënë punimeve. Në orën 17:00 është parashikuar të mbahet seanca plenare e parë e këtij viti dhe që çel sesionin e ri të punimeve. Në rendin e ditës është ceremonia e hapjes së sesionit, ...
ScanTv | 19-Jan-2020 11:23
Kuvendi i rikthehet këtë të hënë punimeve. Në orën 17:00 është parashikuar të mbahet seanca plenare e parë e këtij viti dhe që çel sesionin e ri të punimeve. Në rendin e ditës është ceremonia e hapjes së sesionit, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved