ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 06:55

Pampuri: Të sigurosh një pjatë në mensat sociale, e vështirë

Pampuri: Të sigurosh një pjatë në mensat sociale, e vështirë
Ish deputetja e PD, Orjola Pampuri në në deklaratë për mediat ka hedhur akuza ndaj kryebashkaikut Veliaj se po bën propangandë me mensat sociale. Pampuri e cilëson Veliajn si një kryebashkiak mashtrues dhe me dy fytyra. ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:16
Ish deputetja e PD, Orjola Pampuri në në deklaratë për mediat ka hedhur akuza ndaj kryebashkaikut Veliaj se po bën propangandë me mensat sociale. Pampuri e cilëson Veliajn si një kryebashkiak mashtrues dhe me dy fytyra. ...

Pampuri shpërthen në akuza: Kjo është fytyra e Veliajt, një kryemashtrues i pashpirt…(bien maskat për lali Erin)
Ish deputeteja demokrate Orjola Pampuri ka deklaruar sot se Mencat sociale të Erion Veliajt janë vetëm mejet propagnade. “Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në ...
Standard | 19-Jan-2020 13:04
Ish deputeteja demokrate Orjola Pampuri ka deklaruar sot se Mencat sociale të Erion Veliajt janë vetëm mejet propagnade. “Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në ...

PD: Erion Veliaj me dy fytyra, mensat sociale mjet propagande e jo për njerëzit në nevojë
Partia Demokratike e ka akuzuar si mashtrues dhe me dy fytyra kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Ish deputetja e PD-së Oriola Pampuri në një konferencë për shtyp deklaroi se Veliaj, njërën fytyrë e ka për ...
Politiko | 19-Jan-2020 12:28
Partia Demokratike e ka akuzuar si mashtrues dhe me dy fytyra kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Ish deputetja e PD-së Oriola Pampuri në një konferencë për shtyp deklaroi se Veliaj, njërën fytyrë e ka për ...

PD sulmon Veliajn: Bien maskat, mensat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në nevojë
Partia Demokratike ka sulmuar ashpër kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një dalje nga selia blu, ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri e etiketoi Veliajn si kryebashkiak mashtrues sa i takon mensave ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 12:19
Partia Demokratike ka sulmuar ashpër kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një dalje nga selia blu, ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri e etiketoi Veliajn si kryebashkiak mashtrues sa i takon mensave ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved