ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:07

“Pafajësia” intelektuale në këtë dhe atë kohë

“Pafajësia” intelektuale në këtë dhe atë kohë
Nga Ben Andoni Është një pyetje që të vjen shpesh ndërmend, sidomos kur ndryshojnë qeveritë por më së shumti ndodh në kohën e ndryshimit të regjimeve: Pse intelektualët i dorëzohen ose më mirë të themi dashurohen kaq ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 21:47
Nga Ben Andoni Është një pyetje që të vjen shpesh ndërmend, sidomos kur ndryshojnë qeveritë por më së shumti ndodh në kohën e ndryshimit të regjimeve: Pse intelektualët i dorëzohen ose më mirë të themi dashurohen kaq ...

“Pafajësia” intelektuale në këtë dhe atë kohë
Nga Ben Andoni/ Është një pyetje që të vjen shpesh ndërmend, sidomos kur ndryshojnë qeveritë por më së shumti ndodh në kohën e ndryshimit të regjimeve: Pse intelektualët i dorëzohen ose më mirë të themi dashurohen kaq ...
Lexo | 19-Jan-2020 15:00
Nga Ben Andoni/ Është një pyetje që të vjen shpesh ndërmend, sidomos kur ndryshojnë qeveritë por më së shumti ndodh në kohën e ndryshimit të regjimeve: Pse intelektualët i dorëzohen ose më mirë të themi dashurohen kaq ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved