ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 15:52

PSG refuzon ofertën e parë të Atleticos për Cavanin

PSG refuzon ofertën e parë të Atleticos për Cavanin
Paris Saint-Germian ka bërë të ditur se do ta shesin Edinson Cavanin në këtë afat kalimtar. Skuadra franceze dëshiron ta shesë sulmuesin uruguaian në këtë afat dimëror, pasi kontrata e tij skadon në verën e këtij viti. ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 19:05
Paris Saint-Germian ka bërë të ditur se do ta shesin Edinson Cavanin në këtë afat kalimtar. Skuadra franceze dëshiron ta shesë sulmuesin uruguaian në këtë afat dimëror, pasi kontrata e tij skadon në verën e këtij viti. ...

PSG-ja refuzon ofertën e Atleticos për Cavanin
Paris Saint-Germaini ka refuzuar ofertën prej 10 milionë eurosh të Atletico Madridit për sulmuesin uruguaian, Edinson Cavani, bën të ditur “Goal.com” të dielën. Reprezentuesi i Uruguait ka kontratë me Parisin deri në ...
Koha.net | 19-Jan-2020 22:14
Paris Saint-Germaini ka refuzuar ofertën prej 10 milionë eurosh të Atletico Madridit për sulmuesin uruguaian, Edinson Cavani, bën të ditur “Goal.com” të dielën. Reprezentuesi i Uruguait ka kontratë me Parisin deri në ...

PSG refuzon ofertën e parë të Atleticos për Cavanin
Paris Saint-Germian ka bërë të ditur se do ta shesin Edinson Cavanin në këtë afat kalimtar. Skuadra franceze dëshiron ta shesë sulmuesin uruguaian në këtë afat dimëror, pasi kontrata e tij skadon në verën e këtij viti. ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 20:01
Paris Saint-Germian ka bërë të ditur se do ta shesin Edinson Cavanin në këtë afat kalimtar. Skuadra franceze dëshiron ta shesë sulmuesin uruguaian në këtë afat dimëror, pasi kontrata e tij skadon në verën e këtij viti. ...

PSG e mundon Atleticon, zbulohen dy alternativat e Cavanit
Objektivi i madh i Atletico Madrid për sulmin është Edinson Cavani, por PSG ka kërkesa të larta për të lënë të lirë “El Matador”. Sulmuesit uruguaian i përfundon kontrata në fund të sezonit dhe kampionët e Francës duan ...
ABCNews | 19-Jan-2020 15:33
Objektivi i madh i Atletico Madrid për sulmin është Edinson Cavani, por PSG ka kërkesa të larta për të lënë të lirë “El Matador”. Sulmuesit uruguaian i përfundon kontrata në fund të sezonit dhe kampionët e Francës duan ...

PSG i jep lajmin e keq Atleticos
Sulmuesi do të jetë i lirë në qershor kur skadon kontrata e tij me kampionët francezë, por Diego Simeone beson se shton fuqi të rëndësishme për ekipin e tij. Edhe pse Atletico ka rekordin e tretë më të mirë mbrojtës në ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:06
Sulmuesi do të jetë i lirë në qershor kur skadon kontrata e tij me kampionët francezë, por Diego Simeone beson se shton fuqi të rëndësishme për ekipin e tij. Edhe pse Atletico ka rekordin e tretë më të mirë mbrojtës në ...

Lacazette në radarin e gjigantit spanjoll
Sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette është një nga synimet e Atletico Madridit, në rast se dështon ta transferojë yllin e PSG-së, Edinson Cavanin, raporton Mundo Deportivo. Los Rojiblancos gjithashtu po e ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 14:11
Sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette është një nga synimet e Atletico Madridit, në rast se dështon ta transferojë yllin e PSG-së, Edinson Cavanin, raporton Mundo Deportivo. Los Rojiblancos gjithashtu po e ...

Cavani i drejtpërdrejtë, zbulohet kërkesa e fundit
Edinson Cavani është i vendosur për t;u larguar nga PSG që tani dhe jo të presë përfundimin e kontratës në fund të muajit qershor. Sulmuesi uruguaian është i preferuari i Diego Simeone dhe Atletico Madrid e ka bërë një ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:02
Edinson Cavani është i vendosur për t;u larguar nga PSG që tani dhe jo të presë përfundimin e kontratës në fund të muajit qershor. Sulmuesi uruguaian është i preferuari i Diego Simeone dhe Atletico Madrid e ka bërë një ...

Lacazette në radarin e gjigantit spanjoll
Sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette është një nga synimet e Atletico Madridit, në rast se dështon ta transferojë yllin e PSG-së, Edinson Cavanin, raporton Mundo Deportivo. Los Rojiblancos gjithashtu po e ...
Koha.net | 19-Jan-2020 14:11
Sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette është një nga synimet e Atletico Madridit, në rast se dështon ta transferojë yllin e PSG-së, Edinson Cavanin, raporton Mundo Deportivo. Los Rojiblancos gjithashtu po e ...

U la jashtë ekipit, të gjithë sytë nga sulmuesi i PSG
Edinson Cavani do të mungojë në ndeshjen e dytë radhazi me Paris Saint-Germain. Një përjashtim që po bën shumë zhurmë, edhe pse sulmuesi uruguaian është shumë i kërkuar në merkato. Nuk është një rastësti që kjo mungesë ...
Lexo | 19-Jan-2020 11:21
Edinson Cavani do të mungojë në ndeshjen e dytë radhazi me Paris Saint-Germain. Një përjashtim që po bën shumë zhurmë, edhe pse sulmuesi uruguaian është shumë i kërkuar në merkato. Nuk është një rastësti që kjo mungesë ...

Atletico Madrid identifikon Lacazetten si alternativë të Cavani
Pasi janë shuar mundësitë për transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmë po mendon për yllin e Arsenal. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se Atletico po e shohin Alexandre Lacazette si alternativë të Edinson Cavani, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 09:34
Pasi janë shuar mundësitë për transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmë po mendon për yllin e Arsenal. ‘Mundo Deportivo’ shkruan se Atletico po e shohin Alexandre Lacazette si alternativë të Edinson Cavani, ...

15:28 Cavani edhe më afër Atleticos, Tuchel e lë në shtëpi Cavani nuk është ftuar për...
Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient. Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletico Madridit. Lexoni edhe: City me më të mirët kërkon të ngushtojë diferencën me Liverpoolin Trajneri i ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 15:33
Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient. Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletico Madridit. Lexoni edhe: City me më të mirët kërkon të ngushtojë diferencën me Liverpoolin Trajneri i ...

Cavani edhe më afër Atleticos, Tuchel e lë në shtëpi
Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletico Madridit. Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka konfirmuar se sulmuesi nuk do të ftohet ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 15:27
Cavani nuk është ftuar për ndeshjen që PSG do ta zhvillojë me Lorient Edinson Cavani është gjithnjë e më afër Atletico Madridit. Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka konfirmuar se sulmuesi nuk do të ftohet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved