ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 04:51

Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit (FOTO)

Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit (FOTO)
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:04
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...

I moshuari gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, s’do e besoni dot çfarë bëri më pas
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...
Lexo | 19-Jan-2020 16:08
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...

64-vjeçari gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, befason të gjithë me veprimin që bëri
Howard Kirby, bleu shtratin për 70 dollarë në Owosso, Michigan. Ai po endej në dyqane për të blerë sende për vendin se ku po banonte. Pas disa javësh kur e gjetën shtratin dhe e blenë, ai dhe nusja e tij vendosën të ...
Lajminet | 19-Jan-2020 12:59
Howard Kirby, bleu shtratin për 70 dollarë në Owosso, Michigan. Ai po endej në dyqane për të blerë sende për vendin se ku po banonte. Pas disa javësh kur e gjetën shtratin dhe e blenë, ai dhe nusja e tij vendosën të ...

Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 10:21
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...

Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 21:22
Një i moshuar nga Miçigan është lavdëruar për ndershmërinë e tij pasi ka gjetur 43,000 dollarë para të gatshme të mbushura në jastëkët e një shtrati të dorës së dytë që ai bleu, por pastaj gjurmoi shitësin e divanit dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved