ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:36

Në shtëpinë e Harden e Westbrook, tifozët thërrasin MVP për LeBron James

Në shtëpinë e Harden e Westbrook, tifozët thërrasin MVP për LeBron James
LeBron James është duke prirë skuadrën e Lakers për rekordin më të mirë aktualisht në konferencën perëndimore. Me shumë gjasë, me këtë ritëm, Lakers do të luajnë së paku në finalen e konferencës, por edhe do të jenë ...
Lajminet | 19-Jan-2020 15:31
LeBron James është duke prirë skuadrën e Lakers për rekordin më të mirë aktualisht në konferencën perëndimore. Me shumë gjasë, me këtë ritëm, Lakers do të luajnë së paku në finalen e konferencës, por edhe do të jenë ...

AC Milan triumfon ndaj Udinese-s me rezultat 3:2
AC Milan e ka mposhtur skuadrën Udinese me rezultat 3:2. Më i miri në këtë përballje ishte kroati Ante Rebiq i cili ka shënuar dy gola, transmeton Klan Kosova. Rossonerët tani janë në vendin e tetë me 28 pikë; ndërsa ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 14:42
AC Milan e ka mposhtur skuadrën Udinese me rezultat 3:2. Më i miri në këtë përballje ishte kroati Ante Rebiq i cili ka shënuar dy gola, transmeton Klan Kosova. Rossonerët tani janë në vendin e tetë me 28 pikë; ndërsa ...

Harden nuk mjafton ndaj Lakers, Warriors ndal serinë e humbjeve Pavarësisht formës së shkëlqyer të Harden dhe Westbrook, që shënuan 69 pikë, rikuperuan 15 topa dhe dhanë 14 asiste të dy së bashku, këto shifra nuk mjaftuan që Houston Rockets të...
Pavarësisht formës së shkëlqyer të Harden dhe Westbrook, që shënuan 69 pikë, rikuperuan 15 topa dhe dhanë 14 asiste të dy së bashku, këto shifra nuk mjaftuan që Houston Rockets të triumfonte ndaj Los Angelse Lakers. Në ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 11:15
Pavarësisht formës së shkëlqyer të Harden dhe Westbrook, që shënuan 69 pikë, rikuperuan 15 topa dhe dhanë 14 asiste të dy së bashku, këto shifra nuk mjaftuan që Houston Rockets të triumfonte ndaj Los Angelse Lakers. Në ...

Harden nuk mjafton ndaj Lakers, Warriors ndal serinë e humbjeve
Pavarësisht formës së shkëlqyer të Harden dhe Westbrook, që shënuan 69 pikë, rikuperuan 15 topa dhe dhanë 14 asiste të dy së bashku, këto shifra nuk mjaftuan që Houston Rockets të triumfonte ndaj Los Angelse Lakers. Në ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:04
Pavarësisht formës së shkëlqyer të Harden dhe Westbrook, që shënuan 69 pikë, rikuperuan 15 topa dhe dhanë 14 asiste të dy së bashku, këto shifra nuk mjaftuan që Houston Rockets të triumfonte ndaj Los Angelse Lakers. Në ...

King James, më i miri në fitoren e Lakers ndaj Houston Rockets
LA Lakers kanë shënuar fitore të madhe si mysafir i Houston Rockets. Lebron James ishte më i miri i takimit me 31 pikë dhe 12 asiste. Toronto Raports e munden Minnesota Timberwolves në shtëpi me rezultat 122-112. Kyle ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 10:49
LA Lakers kanë shënuar fitore të madhe si mysafir i Houston Rockets. Lebron James ishte më i miri i takimit me 31 pikë dhe 12 asiste. Toronto Raports e munden Minnesota Timberwolves në shtëpi me rezultat 122-112. Kyle ...

LeBron i jashtëzakonshëm – 31 pikë për fitoren e Lakers kundër Houston Rockets
Ylli i NBA ka prirë skuadrën e Los Angeles Lakers në fitoren 124:115 kundër skuadrës së Houston Rockets, shkruan . James kontribuoui me 31 pikë, pesë kërcime, 12 asistime dhe 2 topa të vjedhur në fitoren e skuadrës së ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:47
Ylli i NBA ka prirë skuadrën e Los Angeles Lakers në fitoren 124:115 kundër skuadrës së Houston Rockets, shkruan . James kontribuoui me 31 pikë, pesë kërcime, 12 asistime dhe 2 topa të vjedhur në fitoren e skuadrës së ...

Warriors pësojnë humbjen e dhjetë radhazi Vijon rënia e lirë e Golden State Warriors. Skuadra që ka bërë ligjin në 5 vitet e fundit në NBA duke fituar tre tituj kampion pësoi disfatën e 34-t sezonale në 43 takime dhe të 10-ën...
Vijon rënia e lirë e Golden State Warriors. Skuadra që ka bërë ligjin në 5 vitet e fundit në NBA duke fituar tre tituj kampion pësoi disfatën e 34-t sezonale në 43 takime dhe të 10-ën rresht me Golden State që po djeg ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 14:52
Vijon rënia e lirë e Golden State Warriors. Skuadra që ka bërë ligjin në 5 vitet e fundit në NBA duke fituar tre tituj kampion pësoi disfatën e 34-t sezonale në 43 takime dhe të 10-ën rresht me Golden State që po djeg ...

Warriors pësojnë humbjen e dhjetë radhazi
Vijon rënia e lirë e Golden State Warriors. Skuadra që ka bërë ligjin në 5 vitet e fundit në NBA duke fituar tre tituj kampion pësoi disfatën e 34-t sezonale në 43 takime dhe të 10-ën rresht me Golden State që po djeg ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:29
Vijon rënia e lirë e Golden State Warriors. Skuadra që ka bërë ligjin në 5 vitet e fundit në NBA duke fituar tre tituj kampion pësoi disfatën e 34-t sezonale në 43 takime dhe të 10-ën rresht me Golden State që po djeg ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved