ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 03:05

Ndahet Tuna dhe Patrisi?

Ndahet Tuna dhe Patrisi?
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar. Por kohët e fundit u përfolën për një ...
Telegraf | 19-Jan-2020 21:50
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar. Por kohët e fundit u përfolën për një ...

Tuna heq mbiemrin e Patrisit, a është çifti në krizë?
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...
Republika | 19-Jan-2020 20:52
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...

Tuna heq mbiemrin e Patrisit, a është çifti në krizë?
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...
Arbresh | 19-Jan-2020 19:02
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...

Tuna heq mbiemrin e Patrisit, a është çifti në krizë?
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 18:51
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...

Pas disa vite bashkëjetesë, ndahen Tuna dhe Patrisi?
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...
Aktuale.MK | 19-Jan-2020 18:23
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...

Tuna dhe Patrisi po kalojnë në një krizë?
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:35
Me këtë veprim Tuna ka nxitur dyshimet për një krizë të mundshme. Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të ...

Tuna dhe Patrisi po kalojnë në një krizë?
Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të mohuar këtë gjë, shkruan . Tani me veprimin e bërë së fundmi, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 16:34
Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në ballinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të mohuar këtë gjë, shkruan . Tani me veprimin e bërë së fundmi, ...

Nga ky veprim i Tunës të gjithë po dyshojnë se ajo u nda me Patrisin
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...
InFokusi | 19-Jan-2020 15:36
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...

Nga ky veprim i Tunës të gjithë po dyshojnë se ajo u nda me Patrisin
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke......
Zeri | 19-Jan-2020 15:20
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke......

Disney do t’ia ndërrojë emrin studios gjigante “20’th Century Fox”
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 14:39
Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre fjalëve kur ndryshoi emrin në biografinë e saj në Instagram duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit. Por ...

Tuna ndahet nga Patrisi? Ja gjesti i këngëtares
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e tyre me ulje-ngritjet që kanë pasur. Ndonëse shpesh herë në rrjet ka ...
Lexo | 19-Jan-2020 11:19
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e tyre me ulje-ngritjet që kanë pasur. Ndonëse shpesh herë në rrjet ka ...

Mbas Nores dhe Robertit ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja ‘arratiset’ në Punta Cana, heq mbiemrin e bashkëshortit
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e tyre me ulje-ngritjet që kanë pasur. Ndonëse shpesh herë në rrjet ka ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 10:44
Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e tyre me ulje-ngritjet që kanë pasur. Ndonëse shpesh herë në rrjet ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved