ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 07:15

Milani kërkon 35 milionë euro për Paquetan

Milani kërkon 35 milionë euro për Paquetan
Milani kërkon së paku 35 milionë euro për të shitur mesfushorin brazilian, Lucas Paqueta, në afatin kalimtar të janarit, njofton “Corriere dello Sport” të dielën. Paqueta është duke u kërkuar nga Paris Saint-Germaini. ...
Koha.net | 19-Jan-2020 22:52
Milani kërkon së paku 35 milionë euro për të shitur mesfushorin brazilian, Lucas Paqueta, në afatin kalimtar të janarit, njofton “Corriere dello Sport” të dielën. Paqueta është duke u kërkuar nga Paris Saint-Germaini. ...

22:46 Kaq para kërkon AC Milan për Paqueta AC Milan është duke menduar për ta...
AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro. Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 22:50
AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro. Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, ...

Kaq para kërkon AC Milan për Paqueta
AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro. Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 22:35
AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro. Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, ...

Arsenali shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së
Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë një vit pas ardhjes së tij në Milanello. Mesfushori brazilian nuk po ambientohet me futbollin ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 12:40
Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë një vit pas ardhjes së tij në Milanello. Mesfushori brazilian nuk po ambientohet me futbollin ...

Genoa me ofertë për Quinteron
Skuadra nga Serie A, Genoa ka bërë ofertë për mesfushorin e River Plates, kolumbianin Juan Quintero, njoftoi të premten e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport”. Raportohet se Genoa ka kërkuar huazimin e Quinteros ...
Koha.net | 17-Jan-2020 21:39
Skuadra nga Serie A, Genoa ka bërë ofertë për mesfushorin e River Plates, kolumbianin Juan Quintero, njoftoi të premten e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport”. Raportohet se Genoa ka kërkuar huazimin e Quinteros ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved