ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:49

Merr viagrën për demat për të provuar diçka të re, por e pëson keq

Merr viagrën për demat për të provuar diçka të re, por e pëson keq
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 21:38
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...

Merr viagrën për demat dhe e pëson keq – video
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...
InFokusi | 19-Jan-2020 20:28
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...

Merr viagrën për demat dhe e pëson keq
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...
Shprehja | 19-Jan-2020 20:25
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat. Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua ...

Merr viagrën për demat dhe e pëson keq – video
Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua urgjentisht në një spital në qytetin e vogël Reynosa në kufirin e Meksikës dhe Shteteve të Bashkuara. Sipas gazetës La Republa në Peru, burri planifikonte të bënte ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:37
Burri, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, u dërgua urgjentisht në një spital në qytetin e vogël Reynosa në kufirin e Meksikës dhe Shteteve të Bashkuara. Sipas gazetës La Republa në Peru, burri planifikonte të bënte ...

Merr viagrën për demat dhe e pëson keq - video
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat.
Kosova Press | 19-Jan-2020 19:34
Një shtetas meksikan u shtrua në spital pas një ereksioni tre-ditor të shkaktuar nga një stimulues që, sipas mediave lokale, përdoret ndryshe për demat.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved