ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:17

Mënyra natyrale për të zbutur buzët e thara dhe plasaritura

Mënyra natyrale për të zbutur buzët e thara dhe plasaritura
Ka shumë mënyra natyrale për të trajtuar buzët e plasaritura. Disa prej tyre mund t’i gjeni edhe në kuzhinën tuaj. Për të qetësuar dhe ushqyer buzët e plasaritura aplikoni direkt në to produkte të tilla si: Aloe vera: ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 23:00
Ka shumë mënyra natyrale për të trajtuar buzët e plasaritura. Disa prej tyre mund t’i gjeni edhe në kuzhinën tuaj. Për të qetësuar dhe ushqyer buzët e plasaritura aplikoni direkt në to produkte të tilla si: Aloe vera: ...

9 arsye të mira për të përdorur soden e bukës çdo ditë
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 23:19
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...

9 arsye të mira për ta përdorur sodën e bukës çdo ditë
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...
Portalb | 18-Jan-2020 10:30
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...

9 arsye të mira për ta përdorur sodën e bukës çdo ditë
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 15:17
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...

Metodat natyrore për lehtësimin e dhimbjeve të veshin, në shtëpi
Një dhimbje veshi mund të jetë e lehtë, por nëse keni infeksion, dhimbja mund të jetë shumë më e fortë. Infeksionet e veshit janë shkaku më i zakonshëm i dhimbjes së veshit. Kur veshi infektohet, inflamacioni dhe rritja ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:23
Një dhimbje veshi mund të jetë e lehtë, por nëse keni infeksion, dhimbja mund të jetë shumë më e fortë. Infeksionet e veshit janë shkaku më i zakonshëm i dhimbjes së veshit. Kur veshi infektohet, inflamacioni dhe rritja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved