ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:00

“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…”, Vesa i kundërpërgjigjet ndjekësit

“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…”, Vesa i kundërpërgjigjet ndjekësit
Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo duket joshëse ...
Arbresh | 19-Jan-2020 22:05
Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo duket joshëse ...

“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…”, Vesa i kundërpërgjigjet ndjekësit
Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo duket joshëse ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 20:40
Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo duket joshëse ...

FOTO/ Rike Roçi ‘ngre’ temperaturat
Rike ka rrë mbyer vëmendjen me foton e fundit. Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar veç në të bre ndshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. ...
Lexo | 19-Jan-2020 19:35
Rike ka rrë mbyer vëmendjen me foton e fundit. Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar veç në të bre ndshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. ...

“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…”, Vesa i kundërpërgjigjet ndjekësit
Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan . Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme. Mirëpo përveç komenteve pozitive ...
Lajminet | 19-Jan-2020 11:42
Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan . Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme. Mirëpo përveç komenteve pozitive ...

Këngëtarja shqiptare provokon rëndë nga krevati
Ajo i ka provokuar ndjekësit e saj. Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, ditë më parë e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet joshëse në të brendshme, shkruan lajmi.net. Tani ajo nuk po ndalet dhe i ka provokuar rëndë ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 10:15
Ajo i ka provokuar ndjekësit e saj. Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, ditë më parë e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet joshëse në të brendshme, shkruan lajmi.net. Tani ajo nuk po ndalet dhe i ka provokuar rëndë ...

Këngëtarja shqiptare provokon rëndë nga krevati
Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, ditë më parë e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet joshëse në të brendshme, shkruan . Tani ajo nuk po ndalet dhe i ka provokuar rëndë edhe njëherë ndjekësit me një imazh nga ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:32
Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, ditë më parë e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet joshëse në të brendshme, shkruan . Tani ajo nuk po ndalet dhe i ka provokuar rëndë edhe njëherë ndjekësit me një imazh nga ...

Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën
Vesa Smolici kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...
InFokusi | 18-Jan-2020 18:12
Vesa Smolici kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...

Rike Roçi ‘ngre’ temperaturat, pozon veq në të brendshme
Rike ka rrëmbyer vëmendjen me foton e fundit. Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar veç në të brendshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. ...
InFokusi | 18-Jan-2020 17:43
Rike ka rrëmbyer vëmendjen me foton e fundit. Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar veç në të brendshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. ...

Rike Roçi ‘ngre’ temperaturat, pozon veq në të brendshme
Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo ka pozuar veç në të brendshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. Rike fillimisht u bë e njohur me ...
Lajminet | 18-Jan-2020 14:40
Rike Roçi e ka publikuar në foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo ka pozuar veç në të brendshme dhe duket tejet tërheqëse derisa në pah i vihen format trupore. Rike fillimisht u bë e njohur me ...

Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën
Vesa Smolica kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...
Gazeta Observer | 18-Jan-2020 13:42
Vesa Smolica kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...

Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën
Vesa Smolici kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 09:32
Vesa Smolici kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese. Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në ...

Vesa Smolica gjysmë e zhveshur në rrjete sociale
Vesa ka marrë vëmendjen me një fotografi. Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, i ka fshirë të gjitha fotot nga llogaria e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Megjithatë më pas e postoi një imazh ku shfaqet ...
Zeri | 18-Jan-2020 09:21
Vesa ka marrë vëmendjen me një fotografi. Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, i ka fshirë të gjitha fotot nga llogaria e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Megjithatë më pas e postoi një imazh ku shfaqet ...

Modelja që ‘çmendi’ kalimtarët me fustanin e hapur
Më shumë rri e zh veshur, se sa e veshur. Por, edhe kur vesh ndonjë gjë në trup, modelja e njohur CJ Sparxx kujdeset që t’i nxjerr në pah asetet trupore. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në ...
Lexo | 17-Jan-2020 21:37
Më shumë rri e zh veshur, se sa e veshur. Por, edhe kur vesh ndonjë gjë në trup, modelja e njohur CJ Sparxx kujdeset që t’i nxjerr në pah asetet trupore. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në ...

Lindsay Lohan thotë se albumi i saj po vjen në fund të shkurtit
Çfarë po presin fansat e Lindsay Lohan? Lindsay Lohan njoftoi se albumi i saj i ri “LL3? do të dalë në fund të shkurtit. Këngëtarja 33 vjeçare e zbuloi këtë duke iu përgjigjur një fansi të saj në Instagram, njofton Klan ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 15:35
Çfarë po presin fansat e Lindsay Lohan? Lindsay Lohan njoftoi se albumi i saj i ri “LL3? do të dalë në fund të shkurtit. Këngëtarja 33 vjeçare e zbuloi këtë duke iu përgjigjur një fansi të saj në Instagram, njofton Klan ...

Ledina Çelo poston poza joshëse, por zbulon se ka një problem
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, duket se po e shijon këtë të enjte, pasi ka dalë për të bërë shopping. Ledina, 42-vjeçare, e cila prej vitesh jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj, është mjaft aktive ...
Telegraf | 17-Jan-2020 13:05
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, duket se po e shijon këtë të enjte, pasi ka dalë për të bërë shopping. Ledina, 42-vjeçare, e cila prej vitesh jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj, është mjaft aktive ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved