ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 13:23

Marshi i Grave, i fundit kundër Trump para zgjedhjeve presidenciale

Marshi i Grave, i fundit kundër Trump para zgjedhjeve presidenciale
Disa mijëra protestues morën pjesë në Marshin i Grave në Uashington, i katërti i këtij lloji, një protestë vjetore kundër politikave të Presidentit amerikan Donald Trump mbi të drejtat e grave dhe minoriteteve. Sipas ...
Tesheshi | 19-Jan-2020 09:21
Disa mijëra protestues morën pjesë në Marshin i Grave në Uashington, i katërti i këtij lloji, një protestë vjetore kundër politikave të Presidentit amerikan Donald Trump mbi të drejtat e grave dhe minoriteteve. Sipas ...

“Marshimi i Grave” dhe mesazhi i lëvizjes
Mijëra gra marshuan të shtunën në disa qytete të Shteteve e Bashkuara për të katërtin vit me radhë, në një lëvizje që synon të mbrojë një mori çështjesh që lidhen me të drejtat e grave. Tubime u mbajtën në dhjetra ...
Lexo | 18-Jan-2020 21:14
Mijëra gra marshuan të shtunën në disa qytete të Shteteve e Bashkuara për të katërtin vit me radhë, në një lëvizje që synon të mbrojë një mori çështjesh që lidhen me të drejtat e grave. Tubime u mbajtën në dhjetra ...

SHBA: “Marshimi i Grave” dhe mesazhi i lëvizjes
Mijëra gra pritet të marshojnë në disa qytete amerikane të shtunën, për të katërtin vit me radhë, në mbrojtje të një sërë çështjesh, përfshirë barazinë gjinore dhe të drejtat e grave. Në dhjetëra qytete janë planifikuar ...
Medial | 18-Jan-2020 15:34
Mijëra gra pritet të marshojnë në disa qytete amerikane të shtunën, për të katërtin vit me radhë, në mbrojtje të një sërë çështjesh, përfshirë barazinë gjinore dhe të drejtat e grave. Në dhjetëra qytete janë planifikuar ...

SHBA: “Marshimi i Grave” dhe mesazhi i lëvizjes
Në dhjetëra qytete janë planifikuar tubime, përfshirë Uashingtonin, ku marshimi i parë i grave në 2017-n tërhoqi me qindra mijëra persona vetëm një ditë pas betimit të Presidentit Donald Trump. Marshimi ka përfshirë një ...
Lajminet | 18-Jan-2020 15:20
Në dhjetëra qytete janë planifikuar tubime, përfshirë Uashingtonin, ku marshimi i parë i grave në 2017-n tërhoqi me qindra mijëra persona vetëm një ditë pas betimit të Presidentit Donald Trump. Marshimi ka përfshirë një ...

SHBA: "Marshimi i Grave" dhe mesazhi i lëvizjes
Mijëra gra pritet të marshojnë në disa qytete amerikane të shtunën, për të katërtin vit me radhë, në mbrojtje të një sërë çështjesh, përfshirë barazinë gjinore dhe të drejtat e grave. Në dhjetëra qytete janë planifikuar ...
Zeri Amerikes | 18-Jan-2020 14:57
Mijëra gra pritet të marshojnë në disa qytete amerikane të shtunën, për të katërtin vit me radhë, në mbrojtje të një sërë çështjesh, përfshirë barazinë gjinore dhe të drejtat e grave. Në dhjetëra qytete janë planifikuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved