ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:56

Lajme të mira për muzikën, Adele do të rikthehet sërish në skenë

Lajme të mira për muzikën, Adele do të rikthehet sërish në skenë
Adele së fundmi ka pësuar një transformim të dukshëm në pamje duke humbur shumë peshë në pak kohë. Madje edhe ka folur për mënyrën si e ka rritur këtë sukses. Por duket se kohët e fundit Adele është përkushtuar në ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 20:46
Adele së fundmi ka pësuar një transformim të dukshëm në pamje duke humbur shumë peshë në pak kohë. Madje edhe ka folur për mënyrën si e ka rritur këtë sukses. Por duket se kohët e fundit Adele është përkushtuar në ...

Selena Gomez si kurrë më parë, atraktive dhe sensuale
Ajo është një nga emrat më të komentuar dhe më të suksesshëm në industrinë botërore muzikore. Bëhet fjalë për Selena Gomez, aktoren dhe këngëtaren që numëron miliona adhurues. Ajo së fundmi ka publikuar albumin e ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 16:53
Ajo është një nga emrat më të komentuar dhe më të suksesshëm në industrinë botërore muzikore. Bëhet fjalë për Selena Gomez, aktoren dhe këngëtaren që numëron miliona adhurues. Ajo së fundmi ka publikuar albumin e ...

Pas vitesh mungesë, rikthehet në muzikë Adele
Adele së fundmi ka pësuar një transformim të dukshëm në pamje duke humbur shumë peshë në pak kohë. Madje edhe ka folur për mënyrën si e ka rritur këtë sukses. Por duket se kohët e fundit Adele është përkushtuar në ...
Lapsi | 19-Jan-2020 12:40
Adele së fundmi ka pësuar një transformim të dukshëm në pamje duke humbur shumë peshë në pak kohë. Madje edhe ka folur për mënyrën si e ka rritur këtë sukses. Por duket se kohët e fundit Adele është përkushtuar në ...

Një tjetër tatuazh për Selena Gomez, emrin e albumit të ri e vendos në qafë
Në datë 10 janar, këngëtarja e njohur e muzikës pop, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘Rare’. Të shumtë ishin fansat që mendonin se një pjesë e mirë e këngëve i dedikoheshin ish-të ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 22:13
Në datë 10 janar, këngëtarja e njohur e muzikës pop, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘Rare’. Të shumtë ishin fansat që mendonin se një pjesë e mirë e këngëve i dedikoheshin ish-të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved