ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:43

Kryesia në OSBE/ Rama nesër në Kiev, zbulohet axhenda e takimeve

Kryesia në OSBE/ Rama nesër në Kiev, zbulohet axhenda e takimeve
Ashtu sikurse paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës drejtuese në OSBE, kryeministri Edi Rama, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina. Përmes një njoftimi zyrtar në faqen e ...
Politiko | 19-Jan-2020 20:01
Ashtu sikurse paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës drejtuese në OSBE, kryeministri Edi Rama, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina. Përmes një njoftimi zyrtar në faqen e ...

Vizita e pare ne drejtimin e OSBE-se, Rama neser ne Kiev, zbardhet axhenda
Kryeministri Edi Rama ashtu sikur paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina, në një vizitë që do të nisë nesër. Në cilësinë e kryetarit të ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 19:16
Kryeministri Edi Rama ashtu sikur paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina, në një vizitë që do të nisë nesër. Në cilësinë e kryetarit të ...

Shqipëria në krye të OSBE-së, kryeministri Rama nesër në Kiev
Kryeministri Edi Rama, ashtu sikur paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina, në një vizitë që do të nisë nesër. Në cilësinë e kryetarit ...
RTSH | 19-Jan-2020 19:11
Kryeministri Edi Rama, ashtu sikur paralajmëroi në momentin e marrjes së detyrës, misionin e tij në drejtimin e Presidencës së OSBE-së do ta nisë nga Ukraina, në një vizitë që do të nisë nesër. Në cilësinë e kryetarit ...

Edi Rama nesër në Ukrainë, zbulohet agjenda
Rama do të zhvillojë bisedime me zyrtarë të nivelit të lartë ukrainas në Kiev. Në cilësinë e Kryetarit të Zyrës së OSBE-së për vitin 2020, gjatë vizitës në Ukrainë Rama do të zhvillojë bisedime me Presidentin e Ukrainës ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:38
Rama do të zhvillojë bisedime me zyrtarë të nivelit të lartë ukrainas në Kiev. Në cilësinë e Kryetarit të Zyrës së OSBE-së për vitin 2020, gjatë vizitës në Ukrainë Rama do të zhvillojë bisedime me Presidentin e Ukrainës ...

Rama nesër në Ukrainë, zbulohet axhenda e Kryeministrit
Në cilësinë e Kryetarit të Përgjithshëm të OSBE-së, Kryeministri i Shqipërisë dhe Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Edi Rama, nesër do të vizitojnë Ukrainën. Rama do të zhvillojë bisedime me zyrtarë të nivelit të ...
ABCNews | 19-Jan-2020 17:44
Në cilësinë e Kryetarit të Përgjithshëm të OSBE-së, Kryeministri i Shqipërisë dhe Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Edi Rama, nesër do të vizitojnë Ukrainën. Rama do të zhvillojë bisedime me zyrtarë të nivelit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved