ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:58

Kim Kardashin: Babai im do ishte krenar për mua tani që studioj juridikun

Kim Kardashin: Babai im do ishte krenar për mua tani që studioj juridikun
Ylli televiziv i njohur, Kim Kardashian, ka thënë se babai i saj do të ishte krenar për të po të ishte gjallë dhe ta shihte atë duke studiuar juridikun. Ajo këtë e tha të shtunën për Television Critics Association. ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 17:59
Ylli televiziv i njohur, Kim Kardashian, ka thënë se babai i saj do të ishte krenar për të po të ishte gjallë dhe ta shihte atë duke studiuar juridikun. Ajo këtë e tha të shtunën për Television Critics Association. ...

Mbresa sjell projektin e dytë, bën remake njërën nga këngët e vjetra
Kim Kardashian, është duke bërë thirrje masive mbi reformën e drejtësisë penale. Ylli i realitetit televiziv, publikoi promon e një dokumentari në kanalin Kim Kardashian West: ‘ Projekti i drejtësisë’, shkruan DailyMail ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 13:28
Kim Kardashian, është duke bërë thirrje masive mbi reformën e drejtësisë penale. Ylli i realitetit televiziv, publikoi promon e një dokumentari në kanalin Kim Kardashian West: ‘ Projekti i drejtësisë’, shkruan DailyMail ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved