ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 13:53

Këto foto nga Australia, zgjojnë shpresën në zemrat tona!

Këto foto nga Australia, zgjojnë shpresën në zemrat tona!
Në mesin e zjarreve vdekjeprurëse në Australi, zjarrfikësit janë heronjtë që po hidhen në të për të shpëtuar jetë. Zjarrfikësit po punojnë me orë të tëra për të shpëtuar dhe trajtuar kafshët e djegura. Madje dhe ...
Dritare | 19-Jan-2020 12:28
Në mesin e zjarreve vdekjeprurëse në Australi, zjarrfikësit janë heronjtë që po hidhen në të për të shpëtuar jetë. Zjarrfikësit po punojnë me orë të tëra për të shpëtuar dhe trajtuar kafshët e djegura. Madje dhe ...

Avaaz: Nga zjarret në Australi janë mbytur më shumë se një miliardë kafshë
Avaaz, një organizatë ndërkombëtare ka konkluduar se nga zjarret në Australi kanë humbur jetën më shumë ser 1 miliardë kafshë. “Ferri në tokë duket shumë si Australia tani. Zjarret janë aq të mëdha sa po gjenerojnë ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 11:18
Avaaz, një organizatë ndërkombëtare ka konkluduar se nga zjarret në Australi kanë humbur jetën më shumë ser 1 miliardë kafshë. “Ferri në tokë duket shumë si Australia tani. Zjarret janë aq të mëdha sa po gjenerojnë ...

Pamjet e fundit nga Australia po ngjallin shpresë në zemrat e gjithë botës
Midis zjarreve vdekjeprurëse Australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrëfikësit po punojnë pa pushim dhe veterinerët e madje edhe njerëzit e thjeshtë po luftojnë për......
Zeri | 18-Jan-2020 17:40
Midis zjarreve vdekjeprurëse Australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrëfikësit po punojnë pa pushim dhe veterinerët e madje edhe njerëzit e thjeshtë po luftojnë për......

Fotografitë e reja nga Australia: Jeta sërish mbizotëron
Midis zjarreve vdekjeprurëse australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrfikësit po punojnë përreth orës, veterinerët po nxitojnë të kurojnë kafshët e djegura dhe madje edhe njerëzit e thjeshtë po ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 12:44
Midis zjarreve vdekjeprurëse australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrfikësit po punojnë përreth orës, veterinerët po nxitojnë të kurojnë kafshët e djegura dhe madje edhe njerëzit e thjeshtë po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved