ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:27

Kërkohet ndihmë për shërimin e 8-vjeçarit, Mal Gashi

Kërkohet ndihmë për shërimin e 8-vjeçarit, Mal Gashi
Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar mjekimin atij po ia kërkojnë edhe 120 mijë euro, babai i vogëlushit, Ragip Gashi, thotë për Klan Kosova, se e ka të pamundur ta sigurojë ...
Lajminet | 19-Jan-2020 22:42
Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar mjekimin atij po ia kërkojnë edhe 120 mijë euro, babai i vogëlushit, Ragip Gashi, thotë për Klan Kosova, se e ka të pamundur ta sigurojë ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e Mal Gashit
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...
Arbresh | 19-Jan-2020 22:29
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e Mal Gashit
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 22:23
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e 8 vjeçarit, Mal Gashi nga Klina
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 22:02
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e 8 vjeçarit, Mal Gashi nga Klina
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për......
Zeri | 19-Jan-2020 21:21
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për......

Kërkohet ndihmë për shërimin e Mal Gashit (VIDEO)
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar, njofton Klan Kosova. ...
Medial | 19-Jan-2020 21:09
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar, njofton Klan Kosova. ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e 8 vjeçarit, Mal Gashi nga Klina
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 21:09
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar. Por për të vazhduar ...

Kërkohet ndihmë për shërimin e Mal Gashit (VIDEO)
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 21:06
Tetëvjeçari nga Klina, Mal Gashi, gati që dy javë është i shtrirë në një spital në Turqi, ku është diagnostifikuar me tumor të gjakut. Simptomat e para atij iu shfaqën në fillim të vitit të kaluar, njofton Klan Kosova. ...

Sigurohet gjaku për 18 vjeçarin e shtrirë në QKUK, lajmërohen rreth 150 persona
18-vjeçari i shtrirë në QKUK i është nevojitur urgjentisht sot dhurimi i gjakut të grupit zero negativ. E, ka kontaktuar një nga të afërmit e 18 vjeçarit, dhe ka bërë të dituar se falë njerëzve vullnet mirë gjaku është ...
Arbresh | 19-Jan-2020 20:37
18-vjeçari i shtrirë në QKUK i është nevojitur urgjentisht sot dhurimi i gjakut të grupit zero negativ. E, ka kontaktuar një nga të afërmit e 18 vjeçarit, dhe ka bërë të dituar se falë njerëzve vullnet mirë gjaku është ...

Kërkohet urgjentisht gjak i grupit 0 Negativ, në QKUK
Një person në Prishtinë ka nevojë urgjente për gjak të grupit 0 Negativ. Për ata të cilët e kanë këtë grup të gjakut dhe mund të ndihmojnë, mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 045546018. Ky është një nga gruper më ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 13:51
Një person në Prishtinë ka nevojë urgjente për gjak të grupit 0 Negativ. Për ata të cilët e kanë këtë grup të gjakut dhe mund të ndihmojnë, mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 045546018. Ky është një nga gruper më ...

Ta ndihmojmë Malin, 8 vjeçarin jetim që vuan nga një sëmundje e rëndë
Smail Gashi – Mali, 8 vjeç nga Prishtina vuan nga kanceri. Malin siç e quajnë të gjithë, nëna e la jetim në moshën 4 vjeçare e cila kishte ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë. Për shërimin e tij familjes i nevojiten ...
Albportali | 18-Jan-2020 18:43
Smail Gashi – Mali, 8 vjeç nga Prishtina vuan nga kanceri. Malin siç e quajnë të gjithë, nëna e la jetim në moshën 4 vjeçare e cila kishte ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë. Për shërimin e tij familjes i nevojiten ...

Mal Gashi, 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj
Mal Gashi djaloshi 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj. Për shërimin e tij nevojitet të dërgohet jashtë vendit. Operacioni i tij kushton 120.000 euro thonë familjarët. Mali Gashi 8 vjeqar ...
InFokusi | 18-Jan-2020 17:14
Mal Gashi djaloshi 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj. Për shërimin e tij nevojitet të dërgohet jashtë vendit. Operacioni i tij kushton 120.000 euro thonë familjarët. Mali Gashi 8 vjeqar ...

Mal Gashi, 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj
Mal Gashi djaloshi 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj. Për shërimin e tij nevojitet të dërgohet jashtë vendit. Operacioni i tij kushton 120.000 euro thonë familjarët. Mali Gashi 8 vjeqar ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 16:55
Mal Gashi djaloshi 8 vjeqar nga Prishtina vuan nga kanceri dhe kërkon ndihmën tuaj. Për shërimin e tij nevojitet të dërgohet jashtë vendit. Operacioni i tij kushton 120.000 euro thonë familjarët. Mali Gashi 8 vjeqar ...

19 vjeçari Ardit Gashi kërkon ndihmën tuaj për t’u shëruar nga leukemia
19 vjeçari Ardit Gashi nga Ferizaj është diagnostikuar me leukemi dhe ka nevojë për ndihmë për t’u shëruar jashtë vendit. Shërimi i kushton 200 mijë euro jashtë vendit dhe këtë shumë nuk po mund ta përballojë familja e ...
Arbresh | 18-Jan-2020 13:33
19 vjeçari Ardit Gashi nga Ferizaj është diagnostikuar me leukemi dhe ka nevojë për ndihmë për t’u shëruar jashtë vendit. Shërimi i kushton 200 mijë euro jashtë vendit dhe këtë shumë nuk po mund ta përballojë familja e ...

19 vjeçari Ardit Gashi kërkon ndihmën tuaj për t’u shëruar nga leukemia
19 vjeçari Ardit Gashi nga Ferizaj është diagnostikuar me leukemi dhe ka nevojë për ndihmë për t’u shëruar jashtë vendit. Shërimi i kushton 200 mijë euro jashtë vendit dhe këtë shumë nuk po mund ta përballojë familja e ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 13:13
19 vjeçari Ardit Gashi nga Ferizaj është diagnostikuar me leukemi dhe ka nevojë për ndihmë për t’u shëruar jashtë vendit. Shërimi i kushton 200 mijë euro jashtë vendit dhe këtë shumë nuk po mund ta përballojë familja e ...

Viti: Familja Azemi kërkon ndihmë për ta shëruar djalin (VIDEO)
Prindërit e Egzon Azemit nga Vitia, kërkojnë ndihmë financiare për shërimin e djalit të tyre, për pesëvjeçarin e sëmurë nuk është gjetur akoma diagnoza. Babai i djalit, Isuf Azemi, tha për Klan Kosovën se djali i tij ka ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 20:42
Prindërit e Egzon Azemit nga Vitia, kërkojnë ndihmë financiare për shërimin e djalit të tyre, për pesëvjeçarin e sëmurë nuk është gjetur akoma diagnoza. Babai i djalit, Isuf Azemi, tha për Klan Kosovën se djali i tij ka ...

Viti: Familja Azemi kërkon ndihmë për ta shëruar djalin (VIDEO)
Prindërit e Egzon Azemit nga Vitia, kërkojnë ndihmë financiare për shërimin e djalit të tyre, për pesëvjeçarin e sëmurë nuk është gjetur akoma diagnoza. Babai i djalit, Isuf Azemi, tha për Klan Kosovën se djali i tij ka ...
Medial | 17-Jan-2020 20:42
Prindërit e Egzon Azemit nga Vitia, kërkojnë ndihmë financiare për shërimin e djalit të tyre, për pesëvjeçarin e sëmurë nuk është gjetur akoma diagnoza. Babai i djalit, Isuf Azemi, tha për Klan Kosovën se djali i tij ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved