ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 13:02

Kaos total te Napoli, De Laurentiis donte të shkarkonte Gattuson për Ancelottin!

Kaos total te Napoli, De Laurentiis donte të shkarkonte Gattuson për Ancelottin!
Kaos, kaos, kaos. Kjo është situata aktuale te Napoli, aty ku sot kanë dalë prapaskena të bujshme pas humbjes ndaj Fiorentinës. Trajneri Gennaro Gattuso rrezikoi shkarkimin deri para mesnate. Ai ka grumbulluar vetëm 3 ...
Politiko | 19-Jan-2020 11:50
Kaos, kaos, kaos. Kjo është situata aktuale te Napoli, aty ku sot kanë dalë prapaskena të bujshme pas humbjes ndaj Fiorentinës. Trajneri Gennaro Gattuso rrezikoi shkarkimin deri para mesnate. Ai ka grumbulluar vetëm 3 ...

Napoli do e donte rikthimin e Ancelottit
Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis raportohet se do të dëshironte ta shkarkonte Gennaro Gattuson dhe ta rikthente Carlo Ancelottin, i cili tash është te Evertoni, transmeton zeri.info Napoli ka humbur në 4 prej ...
Zeri | 19-Jan-2020 10:12
Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis raportohet se do të dëshironte ta shkarkonte Gennaro Gattuson dhe ta rikthente Carlo Ancelottin, i cili tash është te Evertoni, transmeton zeri.info Napoli ka humbur në 4 prej ...

Të rejat rreth të ardhmes së Hysajt
Kapiteni i kombëtares shqiptare me një moshë të re por me eksperiencën e një veterani, ishte pranë Romës por tani duket se do të qëndrojë në ekipin e San Paolos. “Po flasim për një rinovim të mundshëm por duhet të ...
Lajminet | 18-Jan-2020 14:07
Kapiteni i kombëtares shqiptare me një moshë të re por me eksperiencën e një veterani, ishte pranë Romës por tani duket se do të qëndrojë në ekipin e San Paolos. “Po flasim për një rinovim të mundshëm por duhet të ...

Gattuso me fjalë pozitive për Hysajn
Gattuso ka vetëm fjalë të mira për Hysajn Elseid Hysaj ka pasur një start të vështirë të sezonit me Carlo Ancelottin në stol. Por, me ardhjen e Gennaro Gattusos, gjërat kanë ndryshuar për mbrojtësin e Kombëtares ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:55
Gattuso ka vetëm fjalë të mira për Hysajn Elseid Hysaj ka pasur një start të vështirë të sezonit me Carlo Ancelottin në stol. Por, me ardhjen e Gennaro Gattusos, gjërat kanë ndryshuar për mbrojtësin e Kombëtares ...

Napoli ende i dyzuar: Hysaj, sa ekuacione për të ardhmen
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 16:29
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...

Ende nuk dihet e ardhmja e Hysaj
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...
Flaka | 17-Jan-2020 19:52
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...

18:52 Gattuso: Mbrojtës si Hysaj janë të paktë Gennaro Gattuso nuk dëshiron të...
Gennaro Gattuso nuk dëshiron të dëgjojë tifozët të kritikojnë Elseid Hysajn. Mbrojtësi shqiptar ka pasur shpesh kundër tifozët napolitanë në vitet e fundit, por Gattuso po i ofron mundësinë që të luajë rregullisht dhe ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 18:54
Gennaro Gattuso nuk dëshiron të dëgjojë tifozët të kritikojnë Elseid Hysajn. Mbrojtësi shqiptar ka pasur shpesh kundër tifozët napolitanë në vitet e fundit, por Gattuso po i ofron mundësinë që të luajë rregullisht dhe ...

Gattuso ka disa fjalë për futbollistin shqiptar
Elseid Hysaj po tregon një formë shumë të mirë te Napoli, pikërisht nga koha kur drejtimin e skuadrës e ka marrë Gennaro Gattuso. Mbrojtësi shqiptar është shndërruar nën drejtimin e trajnerit të ri, nga i cili ka edhe ...
Zeri | 17-Jan-2020 18:08
Elseid Hysaj po tregon një formë shumë të mirë te Napoli, pikërisht nga koha kur drejtimin e skuadrës e ka marrë Gennaro Gattuso. Mbrojtësi shqiptar është shndërruar nën drejtimin e trajnerit të ri, nga i cili ka edhe ...

Ende nuk dihet e ardhmja e Hysaj
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët.
Kosova Press | 17-Jan-2020 15:59
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët.

15:13 Hysaj, ende në dyshime për të ardhmen Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë...
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 15:18
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...

Hysaj, ende në dyshime për të ardhmen
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 15:03
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...

Hysaj, ende në dyshime për të ardhmen
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:57
Elseid Hysaj ishte një nga futbollistë e parë në listën e largimeve te skuadra e Napolit, por emergjenca e dëmtimeve, ndryshimet në pankinë dhe revolta e lojtarëve që nuk shpëtoi pa ndëshkime, ka ridizenjuar skenarët. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved