ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:49

‘Ju tregoj për skenat int ime me Nexhmijen në kohën e komunizmit’, aktori i njohur shqiptar: Unë, Enver Hoxha i parë në film

‘Ju tregoj për skenat int ime me Nexhmijen në kohën e komunizmit’, aktori i njohur shqiptar: Unë, Enver Hoxha i parë në film
Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik me titull “Gjirokastra”. Ka romancë dhe dramë, pasi filmi trajton temën e ashpërsisë me të cilën diktatura goditi ...
Lexo | 19-Jan-2020 18:03
Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik me titull “Gjirokastra”. Ka romancë dhe dramë, pasi filmi trajton temën e ashpërsisë me të cilën diktatura goditi ...

FOTO/ Neritan Liçaj rrëfen prapaskenat e rolit të Enver Hoxhës
Aktori Neritan Liçaj rrëfen përjetimet për rolin e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare. Në film ai “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Linda Jaranin (Nexhmije Hoxha), për ...
Lapsi | 19-Jan-2020 17:32
Aktori Neritan Liçaj rrëfen përjetimet për rolin e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare. Në film ai “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Linda Jaranin (Nexhmije Hoxha), për ...

Neritan Liçaj: Unë, Enver Hoxha i parë në film, ju tregoj për skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit
Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare. Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 15:20
Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare. Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik ...

Neritan Liçaj: Unë, Enver Hoxha i parë në film, ju tregoj për skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit
Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik me titull “Gjirokastra”. Ka romancë dhe dramë, pasi filmi trajton temën e ashpërsisë me të cilën diktatura goditi ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 15:14
Neritan Liçaj “ringjall” Enver Hoxhën me në krah Nexhmijen, për herë të parë në një film artistik me titull “Gjirokastra”. Ka romancë dhe dramë, pasi filmi trajton temën e ashpërsisë me të cilën diktatura goditi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved