ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 16:44

Zhgënjim pas 100 vite parlamentarizëm/ Topalli: Me fat që s’jam më pjesë e kalbësirës politike. Dokle: Ka rënë niveli kulturor

Zhgënjim pas 100 vite parlamentarizëm/ Topalli: Me fat që s’jam më pjesë e kalbësirës politike. Dokle: Ka rënë niveli kulturor
Kryesuan Kuvendin në kohë të ndryshme dhe secili la shenjën e tij në drejtimin e seancave plenare. Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e ...
Top Channel | 19-Jan-2020 20:55
Kryesuan Kuvendin në kohë të ndryshme dhe secili la shenjën e tij në drejtimin e seancave plenare. Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e ...

Jozefina Topalli akuza te renda Bashes: Opozita nen drejtimin e tij dezertoi nga misioni
Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli eshte shprehur tejet kritike ne adrese te kryetarit te PD Lulzim Basha. “Ka ndodhur diçka që nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë 100 vjeçare të Parlamentit. Opozita ka ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 21:44
Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli eshte shprehur tejet kritike ne adrese te kryetarit te PD Lulzim Basha. “Ka ndodhur diçka që nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë 100 vjeçare të Parlamentit. Opozita ka ...

Parlamenti mbush 100 vjeç, Topalli: Me fat që s’jam më pjesë. Dokle: Ka rënë niveli
Kryesuan Kuvendin në kohë të ndryshme dhe secili la shenjën e tij në drejtimin e seancave plenare. Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 20:46
Kryesuan Kuvendin në kohë të ndryshme dhe secili la shenjën e tij në drejtimin e seancave plenare. Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e ...

Dy ish-kryeparlamentarët e Shqipërisë kritikojnë skenën aktuale politike
Dy ish-kryeparlamentarët e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli e Namik Dokle, kanë pasur akuza të rënda ndaj skenës së sotme politike. Në 100-vjetorin e parlamentarizmit ata nuk kanë fshehur trishtimin për nivelin ...
Koha.net | 19-Jan-2020 20:37
Dy ish-kryeparlamentarët e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli e Namik Dokle, kanë pasur akuza të rënda ndaj skenës së sotme politike. Në 100-vjetorin e parlamentarizmit ata nuk kanë fshehur trishtimin për nivelin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved