ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:35

Irakianët bllokojnë rrugët e Bagdadit

Irakianët bllokojnë rrugët e Bagdadit
Irakianët përsëri kanë dalë në rrugë për të vazhduar protestat kundër qeverisë. Që prej 1 tetorit të vitit 2019, mijëra irakianë përmes protestave kanë bërë thirrje për ndërrim të pushtetit, të cilin e akuzojnë për ...
Koha.net | 19-Jan-2020 18:42
Irakianët përsëri kanë dalë në rrugë për të vazhduar protestat kundër qeverisë. Që prej 1 tetorit të vitit 2019, mijëra irakianë përmes protestave kanë bërë thirrje për ndërrim të pushtetit, të cilin e akuzojnë për ...

Liban, presidenti i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Shprehja | 19-Jan-2020 11:59
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Liban, presidenti i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 11:30
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Protestat në Liban, 80 persona shtrohen në spitalet e Beirutit
Në spitalet e Beirutit mbrëmë janë pranuar 80 protestues nga gjithsej 220 protestuesit e plagosur pas përleshjeve me forcat e sigurisë jashtë ndërtesës së parlamentit, transmeton Anadolu Agency (AA). Siç njofton Kruqi i ...
Shenja | 19-Jan-2020 10:53
Në spitalet e Beirutit mbrëmë janë pranuar 80 protestues nga gjithsej 220 protestuesit e plagosur pas përleshjeve me forcat e sigurisë jashtë ndërtesës së parlamentit, transmeton Anadolu Agency (AA). Siç njofton Kruqi i ...

Liban, presidenti i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 10:46
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Presidenti i Libanit i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Medial | 19-Jan-2020 00:34
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Presidenti i Libanit i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 23:47
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Liban, presidenti i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Aktuale.MK | 18-Jan-2020 21:16
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Presidenti libanez i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit, Michel Aoun, i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Aoun u bëri ...
Koha.net | 18-Jan-2020 20:18
Presidenti i Libanit, Michel Aoun, i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Aoun u bëri ...

Liban, presidenti i kërkon ushtrisë të vendosë qetësinë në Bejrut
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...
Zeri Amerikes | 18-Jan-2020 20:01
Presidenti i Libanit Michel Aoun i kërkoi ndihmë ushtrisë dhe forcave të sigurisë që të rivendosin qetësinë në qendër të Bejrutit, ku forcat e sigurisë u përleshën me protestuesit mbrëmjen e së shtunës. Zoti Aoun u bëri ...

Eskalojnë protestat në Liban
Tensionet u ndezën në kryeqytetin e Libanit të shtunën ndërsa protestuesit e zemëruar hidhin gurë, shenja trafiku dhe degë pemësh pranë forcave të sigurisë, të cilët u përgjigjën me kanone uji dhe gaz lotësjellës, ...
Medial | 18-Jan-2020 18:20
Tensionet u ndezën në kryeqytetin e Libanit të shtunën ndërsa protestuesit e zemëruar hidhin gurë, shenja trafiku dhe degë pemësh pranë forcave të sigurisë, të cilët u përgjigjën me kanone uji dhe gaz lotësjellës, ...

Libanezët hyjnë në muajin e katërt të protestës kundër korrupsionit
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...
Medial | 18-Jan-2020 13:18
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...

Protestat kundër korrupsionit në Liban hyjnë në muajin e katërt
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...
EkonomiaOnline | 18-Jan-2020 12:44
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...

Protestat kundër korrupsionit në Liban hyjnë në muajin e katërt
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 12:29
Protestuesit libanezë i kanë bllokuar disa rrugë të rëndësishme në mbarë vendin të premten për të shprehur pakënaqësi ndaj elitës politike, të cilën po e akuzojnë për shkallë të lartë të korrupsionit. Tubimet kundër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved