ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:01

Eriksen përshëndet tifozët, gati të vishet zikaltër, Inter nuk heq dorë as nga Vidal!

Eriksen përshëndet tifozët, gati të vishet zikaltër, Inter nuk heq dorë as nga Vidal!
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen. Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 13:37
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen. Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...

Bllokimi i shkëmbimit me Romën dhe objektivat e merkatos, Marotta flet hapur
Periudhë intensive për drejtuesit e Interit. Shkëmbimi Politano-Spinazzola ishte shumë afër, por zikaltrit insistuan për disa kontrolle shtesë mjekësore për mbrojtësin dhe gjithçka u bllokua. CEO i klubit zikaltër, ...
ABCNews | 19-Jan-2020 16:36
Periudhë intensive për drejtuesit e Interit. Shkëmbimi Politano-Spinazzola ishte shumë afër, por zikaltrit insistuan për disa kontrolle shtesë mjekësore për mbrojtësin dhe gjithçka u bllokua. CEO i klubit zikaltër, ...

Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta lë të kuptohet se shkëmbimi i Leonardo Spinazzola me Matteo Politanon dështoi për arsye financiare, ndërsa konfirmoi bisedimet me agjentët e Christian Eriksen, Olivier Giroud dhe ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 15:59
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta lë të kuptohet se shkëmbimi i Leonardo Spinazzola me Matteo Politanon dështoi për arsye financiare, ndërsa konfirmoi bisedimet me agjentët e Christian Eriksen, Olivier Giroud dhe ...

Inter konfirmon bisedimet për Eriksen, po ashtu edhe për Giroud dhe Moses Gjiganti italian e sheh mesfushorin e Spurs si synimin e tyre numër 1 si dhe dy lojtarët e Chelsea me të cilët Antonio Conte ka luajtur në Stamford Bridge CEO i Interit, Gius
Gjiganti italian e sheh mesfushorin e Spurs si synimin e tyre numër 1 si dhe dy lojtarët e Chelsea me të cilët Antonio Conte ka luajtur në Stamford Bridge CEO i Interit, Giuseppe Marotta ka treguar se ata kanë filluar ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 19:06
Gjiganti italian e sheh mesfushorin e Spurs si synimin e tyre numër 1 si dhe dy lojtarët e Chelsea me të cilët Antonio Conte ka luajtur në Stamford Bridge CEO i Interit, Giuseppe Marotta ka treguar se ata kanë filluar ...

Inter konfirmon bisedimet për Eriksen, po ashtu edhe për Giroud dhe Moses
Gjiganti italian e sheh mesfushorin e Spurs si synimin e tyre numër 1 si dhe dy lojtarët e Chelsea me të cilët Antonio Conte ka luajtur në Stamford Bridge CEO i Interit, Giuseppe Marotta ka treguar se ata kanë filluar ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:02
Gjiganti italian e sheh mesfushorin e Spurs si synimin e tyre numër 1 si dhe dy lojtarët e Chelsea me të cilët Antonio Conte ka luajtur në Stamford Bridge CEO i Interit, Giuseppe Marotta ka treguar se ata kanë filluar ...

Rebic: Thjesht tregova se çka di të bëj
Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin e sotëm, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë këtyre ditëve. Marotta u mundua të ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 16:16
Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin e sotëm, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë këtyre ditëve. Marotta u mundua të ...

Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta lë të kuptohet se shkëmbimi i Leonardo Spinazzola me Matteo Politanon dështoi për arsye financiare, ndërsa konfirmoi bisedimet me agjentët e Christian Eriksen, Olivier Giroud dhe ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 15:59
Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta lë të kuptohet se shkëmbimi i Leonardo Spinazzola me Matteo Politanon dështoi për arsye financiare, ndërsa konfirmoi bisedimet me agjentët e Christian Eriksen, Olivier Giroud dhe ...

Inter përgatit sulmin final për Eriksen, vazhdojnë negociatat edhe për Giroud
Jose Murinho deklaroi dje se Christian Eriksen do të zbresë në fushë në ndeshjen ndaj Watfordit dhe se Interi nuk ka bërë akoma një ofertë zyrtare ndaj Tottenhamit, por mediat italiane raportojnë se zikaltrit janë gati ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 13:22
Jose Murinho deklaroi dje se Christian Eriksen do të zbresë në fushë në ndeshjen ndaj Watfordit dhe se Interi nuk ka bërë akoma një ofertë zyrtare ndaj Tottenhamit, por mediat italiane raportojnë se zikaltrit janë gati ...

Marotta: Ja pse dështoi shkëmbimi Politano-Spinnazzola
Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë këtyre ditëve. Marotta u mundua të sqarojë ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 15:56
Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë këtyre ditëve. Marotta u mundua të sqarojë ...

Marotta tregon pse dështoi shkëmbimi Politano-Spinnazzola, flet edhe për ardhjen e mundshme të Eriksen Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për ta
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 15:50
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...

Marotta tregon pse dështoi shkëmbimi Politano-Spinnazzola, flet edhe për ardhjen e mundshme të Eriksen
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 15:39
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...

Marotta: Ja pse dështoi shkëmbimi Politano-Spinnazzola
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...
Shenja | 19-Jan-2020 15:20
Në prag të ndeshjes mes Lecces dhe Interit, Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta doli para gazetarëve ku më shumë sesa për takimin, foli për merkaton, pasi klubi milanez është vërtetë aktiv gjatë ...

Të gjithë presin Eriksen dhe Giroud, Inter akord për dy largime
Tifozët e Interit po presin akordin përfundimtar me Eriksen, Giroud dhe Victor Moses. Drejtuesit e klubit zikaltër po punojnë për t’i dhuruar trajnerit Conte këto tre përforcime, teksa ka lëvizje edhe në dalje. ...
ABCNews | 19-Jan-2020 13:13
Tifozët e Interit po presin akordin përfundimtar me Eriksen, Giroud dhe Victor Moses. Drejtuesit e klubit zikaltër po punojnë për t’i dhuruar trajnerit Conte këto tre përforcime, teksa ka lëvizje edhe në dalje. ...

E konfirmon drejtori i gjigantit evropian: Jemi në bisedime me Eriksenin
Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar që klubi zikaltër është në bisedime me agjentin e mesfushorit të Tottenhamit, Christian Eriksen, transmeton zeri.info Por, Marotta ka shtuar se janë edhe ...
Zeri | 19-Jan-2020 14:59
Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar që klubi zikaltër është në bisedime me agjentin e mesfushorit të Tottenhamit, Christian Eriksen, transmeton zeri.info Por, Marotta ka shtuar se janë edhe ...

Eriksen përshëndet tifozët, gati të vishet zikaltër, Interi nuk heq dorë as nga Vidal!
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen. Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 13:59
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen. Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...

Merkato, thuajse zyrtare, Interi pranë yllit të Tottenham
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen.Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...
Lexo | 19-Jan-2020 13:54
Me mendje tek Lecce por pa harruar merkaton. Pas Ashly Young, zikaltërit janë gati për të mbyllur përfundimisht marrëveshjen edhe për transferimin e Christian Eriksen.Sinjali i radhës erdhi pas ndeshjes kundër Watford, ...

E dha sinjalin pas ndeshjes, Eriksen në mesjavë ndryshon ekip
Christian Eriksen nuk bindet as nga Jose Mourinho. Ai do të largohet nga Tottenham dhe destinacioni i tij i ardhshëm është Interi. Pas barazimit 0-0 kundër Watford-it, dje mesfushori ofensiv i “Spurs”-ave shkoi të ...
Politiko | 19-Jan-2020 11:04
Christian Eriksen nuk bindet as nga Jose Mourinho. Ai do të largohet nga Tottenham dhe destinacioni i tij i ardhshëm është Interi. Pas barazimit 0-0 kundër Watford-it, dje mesfushori ofensiv i “Spurs”-ave shkoi të ...

Nesër pritet një takim mes drejtuesve të Inter dhe Tottenham për Eriksen
Interi çdo ditë i afrohet më shumë mesfushorit të Tottenham, Christian Eriksen. Danezi u dha dje lamtumirën tifozëve të ekipi londinez dhe tashmë po përgatitet për një aventurë të re në Serie-A. Sipas të përditshmes ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 10:24
Interi çdo ditë i afrohet më shumë mesfushorit të Tottenham, Christian Eriksen. Danezi u dha dje lamtumirën tifozëve të ekipi londinez dhe tashmë po përgatitet për një aventurë të re në Serie-A. Sipas të përditshmes ...

Mourinho: “Interi ka dy ekipe, një për Serie A dhe një për Europa League” Mourinho mendon se Interi i Contes është mjaftueshëm i fortë, teksa spekulimet për një transferim të Eriksen vazhdojnë… Tottenham dhe Interi s’o arrijnë ende marrëveshje për.
Mourinho mendon se Interi i Contes është mjaftueshëm i fortë, teksa spekulimet për një transferim të Eriksen vazhdojnë… Tottenham dhe Interi s’o arrijnë ende marrëveshje për Christian Eriksen. Oferta e parë e Interit ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 13:30
Mourinho mendon se Interi i Contes është mjaftueshëm i fortë, teksa spekulimet për një transferim të Eriksen vazhdojnë… Tottenham dhe Interi s’o arrijnë ende marrëveshje për Christian Eriksen. Oferta e parë e Interit ...

Mourinho: “Interi ka dy ekipe, një për Serie A dhe një për Europa League”
Mourinho mendon se Interi i Contes është mjaftueshëm i fortë, teksa spekulimet për një transferim të Eriksen vazhdojnë… Tottenham dhe Interi s’o arrijnë ende marrëveshje për Christian Eriksen. Oferta e parë e Interit ...
Lexo | 18-Jan-2020 13:16
Mourinho mendon se Interi i Contes është mjaftueshëm i fortë, teksa spekulimet për një transferim të Eriksen vazhdojnë… Tottenham dhe Interi s’o arrijnë ende marrëveshje për Christian Eriksen. Oferta e parë e Interit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved