ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:05

Inaugurohet ujësjellësi i ri në fshatin Zasellë (FOTO)

Inaugurohet ujësjellësi i ri në fshatin Zasellë (FOTO)
Në fshatin Zasellë të Mitrovicës është inauguruar sot ujësjellësi i ri. Ky është një projekt shumë i nevojshëm për banorët e këtij fshati të cilët më parë përballeshin me mungesë të madhe të ujit, njofton Klan Kosova. ...
Medial | 19-Jan-2020 14:09
Në fshatin Zasellë të Mitrovicës është inauguruar sot ujësjellësi i ri. Ky është një projekt shumë i nevojshëm për banorët e këtij fshati të cilët më parë përballeshin me mungesë të madhe të ujit, njofton Klan Kosova. ...

Inaugurohet ujësjellësi i ri në fshatin Zasellë (FOTO)
Në fshatin Zasellë të Mitrovicës është inauguruar sot ujësjellësi i ri. Ky është një projekt shumë i nevojshëm për banorët e këtij fshati të cilët më parë përballeshin me mungesë të madhe të ujit, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 13:59
Në fshatin Zasellë të Mitrovicës është inauguruar sot ujësjellësi i ri. Ky është një projekt shumë i nevojshëm për banorët e këtij fshati të cilët më parë përballeshin me mungesë të madhe të ujit, njofton Klan Kosova. ...

Plaçkitet një person në Fushë Kosovë
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas kësaj, i ...
Medial | 19-Jan-2020 11:38
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas kësaj, i ...

Plaçkitet një person në Fushë Kosovë
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas kësaj, i ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 11:35
Të shtunën rreth orës 19:30, një person ka raportuar se derisa ka qenë në këmbë duke shkuar në shtëpi, në rrugë i ka dalë një person dhe sipas tij, e ka goditur në kokë dhe me dhunë ia ka marrë 300 euro. Pas kësaj, i ...

Dalin në shitje biletat për ndeshjen KB Peja – KB Prishtina
Kanë dalë në shitje biletat për super-derbin që do të zhvillohet në mes të KB Peja dhe KB Prishtina. Këtë e ka bërë të ditur skuadra pejane përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova. Pikat e shitjes: Vllesa ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 16:58
Kanë dalë në shitje biletat për super-derbin që do të zhvillohet në mes të KB Peja dhe KB Prishtina. Këtë e ka bërë të ditur skuadra pejane përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova. Pikat e shitjes: Vllesa ...

Haradinaj e përkujton Jonuz Musliun: Një jetë për popullin dhe atdheun
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dyvjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm. ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 09:46
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dyvjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm. ...

Haradinaj e përkujton Jonuz Musliun: Një jetë për popullin dhe atdheun
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dyvjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm. ...
InFokusi | 18-Jan-2020 10:44
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dyvjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm. ...

Haradinaj e kujton Jonuz Musliun: Një jetë për popullin dhe Atdheun
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj e ka kujtuar Jonuz Musliun, veprimtarin e njohur të cështjes shqiptare nga Lugina e Preshëves. “Një jetë për popullin dhe Atdheun.Krenar që e njoha e që punuam së ...
Ina-Online | 18-Jan-2020 10:16
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj e ka kujtuar Jonuz Musliun, veprimtarin e njohur të cështjes shqiptare nga Lugina e Preshëves. “Një jetë për popullin dhe Atdheun.Krenar që e njoha e që punuam së ...

Ramush Haradinaj përkujton Jonuz Musliun: Krenar që e njoha e që punuam së bashku
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të. Postimi i plotë: Një ...
Arbresh | 18-Jan-2020 09:35
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të. Postimi i plotë: Një ...

Haradinaj: Jonuz Musliu, një jetë për popullin e atdheun
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i......
Zeri | 18-Jan-2020 09:35
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i......

Haradinaj: Jonuz Musliu, një jetë për popullin e atdheun
Haradinaj ka shkruar në Facebook se mungesa e tij këto dy vite, vetëm sa shtohet. “Një jetë për popullin dhe Atdheun. Krenar që e njoha e që punuam së bashku. Kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ...
Lajminet | 18-Jan-2020 09:16
Haradinaj ka shkruar në Facebook se mungesa e tij këto dy vite, vetëm sa shtohet. “Një jetë për popullin dhe Atdheun. Krenar që e njoha e që punuam së bashku. Kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ...

Haradinaj: Jonuz Musliu, një jetë për popullin e atdheun
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm.
Kosova Press | 18-Jan-2020 09:02
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit të çështjes kombëtare, Jonuz Musliu, ka thënë se kontributi i tij në UÇK, TMK, UÇPMB, e më pas në politikë, ka qenë i pazëvendësueshëm.

Ramush Haradinaj përkujton Jonuz Musliun: Krenar që e njoha e që punuam së bashku
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 08:38
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të, njofton Klan Kosova. ...

Ramush Haradinaj përkujton Jonuz Musliun: Krenar që e njoha e që punuam së bashku
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të, njofton Klan Kosova. ...
Medial | 18-Jan-2020 08:38
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar veprimtarin Jonuz Musliu në dy vjetorin e vdekjes së tij. Haradinaj ka thënë se është krenar që e ka njohur Musliun dhe që ka punuar me të, njofton Klan Kosova. ...

Kush është ylli Obamas që ia shndritë çdo skenë? (FOTO/VIDEO)
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka treguar se kush është ylli i tij që ia ndriçon çdo skenë. Ai me këto fjalë romantike ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Michelle Obamas, ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 15:50
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka treguar se kush është ylli i tij që ia ndriçon çdo skenë. Ai me këto fjalë romantike ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Michelle Obamas, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved