ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:18

14- vjetori i vdekjes/ Meta takon familjen Rugova

14- vjetori i vdekjes/ Meta takon familjen Rugova
Presidenti Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës.
Top Channel | 19-Jan-2020 16:41
Presidenti Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës.

Ilir Meta viziton familjen e Ibrahim Rugovës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka qëndruar sot në Prishtinë ku edhe ka vizituar familjen e ish-presidentit, Ibrahim Rugova. Këtë vizitë ai e ka bërë me rastin e 12 vjetorit të vdekjes së Ibrahim Rugovës. Përmes një ...
Arbresh | 21-Jan-2018 21:12
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka qëndruar sot në Prishtinë ku edhe ka vizituar familjen e ish-presidentit, Ibrahim Rugova. Këtë vizitë ai e ka bërë me rastin e 12 vjetorit të vdekjes së Ibrahim Rugovës. Përmes një ...

FOTO/ 14- vjetori i vdekjes, Meta takon familjen e Ibrahim Rugovës: U angazhua për një Kosovë me orientim të qartë perëndimor
KOSOVË Pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës, Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës. Me anë të një statusi në FB, ai shpreh kënaqësinë të takojë familjen e Presidentit ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 16:32
KOSOVË Pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës, Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës. Me anë të një statusi në FB, ai shpreh kënaqësinë të takojë familjen e Presidentit ...

Meta viziton familjen Rugova: Përherë kënaqësi të iu takoj
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka vizituar familjen e Presidentit historik Ibrahim Rugova. Meta tha se për të çdo herë është kënaqësi të takohet me familjen Rugova, transmeton Klan Kosova. “Në bisedën e ngrohtë ...
Medial | 19-Jan-2020 20:10
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka vizituar familjen e Presidentit historik Ibrahim Rugova. Meta tha se për të çdo herë është kënaqësi të takohet me familjen Rugova, transmeton Klan Kosova. “Në bisedën e ngrohtë ...

Meta viziton familjen Rugova: Përherë kënaqësi të iu takoj
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka vizituar familjen e Presidentit historik Ibrahim Rugova. Meta tha se për të çdo herë është kënaqësi të takohet me familjen Rugova, transmeton Klan Kosova. “Në bisedën e ngrohtë ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 20:10
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka vizituar familjen e Presidentit historik Ibrahim Rugova. Meta tha se për të çdo herë është kënaqësi të takohet me familjen Rugova, transmeton Klan Kosova. “Në bisedën e ngrohtë ...

14-vjetori i vdekjes/ Presidenti Meta takon familjen e Ibrahim Rugovës
Presidenti i vendit Ilir Meta ka takuar familjen e ish-Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Meta ka postuar një status në rrjetin social “facebook”, ku shpreh kënaqësinë që ka takuar ...
Telegraf | 19-Jan-2020 16:44
Presidenti i vendit Ilir Meta ka takuar familjen e ish-Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Meta ka postuar një status në rrjetin social “facebook”, ku shpreh kënaqësinë që ka takuar ...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta viziton familjen Rugova
Presidenti Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Me anë të një statusi në facebook, ai shpreh kënaqësinë të takojë familjen e ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 20:01
Presidenti Ilir Meta ka takuar në Prishtinë edhe familjen e ish- Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Me anë të një statusi në facebook, ai shpreh kënaqësinë të takojë familjen e ...

Ilir Meta në familjen e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 18:27
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...

Meta në shtëpinë e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 18:20
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...

Meta takohet me familjarët e Ibrahim Rugovës, presidentit historik të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në vazhdën e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai gjatë së dielës ka takuar edhe familjarët e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta përmes një ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:18
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në vazhdën e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai gjatë së dielës ka takuar edhe familjarët e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta përmes një ...

Ilir Meta në familjen e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:29
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...

Meta në familjen e Ibrahim Rugovës: Ndamë plot kujtime të shtrenjta në bisedën e ngrohtë!
Pas pjesëmarrjes në homazhet për ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova, Presidenti Ilir Meta është takuar edhe me familjen e tij. “Përherë kënaqësi të takoj në Prishtinë familjen e dashur dhe të respektuar të ...
Politiko | 19-Jan-2020 17:18
Pas pjesëmarrjes në homazhet për ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova, Presidenti Ilir Meta është takuar edhe me familjen e tij. “Përherë kënaqësi të takoj në Prishtinë familjen e dashur dhe të respektuar të ...

Ilir Meta në familjen e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:13
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...

Meta: Historia e re e Kosovës ka në themele emrin e Presidentit Rugova
Presidenti Ilir Meta këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në memorialin e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Përmes një postimi në Facebook kreu i shtetit shkruan se duhet të jemi krenar për vizionin e ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 14:53
Presidenti Ilir Meta këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në memorialin e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Përmes një postimi në Facebook kreu i shtetit shkruan se duhet të jemi krenar për vizionin e ...

Ilir Meta në familjen e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...
Arbresh | 19-Jan-2020 16:50
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ka publikuar edhe disa ...

Ilir Meta në familjen e presidentit historik, Ibrahim Rugova
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 16:47
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vazhdon e takimeve që ka zhvilluar në Kosovë, ai ka ndaluar edhe tek familja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, transmeton IndeksOnline. Këtë e ka bërë të ditur vet Meta, i cili ...

Meta: Historia e re e Kosovës dhe kombit shqiptar ka në themelet e veta emrin dhe veprën Rugovës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka bërë nderime pranë varrit të Presidentit historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova. Meta, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “Historia e re e Kosovës dhe e kombit ...
Arbresh | 19-Jan-2020 15:24
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka bërë nderime pranë varrit të Presidentit historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova. Meta, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “Historia e re e Kosovës dhe e kombit ...

Meta: Historia e re e Kosovës ka në themele emrin e Presidentit Rugova
Presidenti Ilir Meta këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në memorialin e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Përmes një postimi në Facebook kreu i shtetit shkruan se duhet të jemi krenar për vizionin e ...
Medial | 19-Jan-2020 14:59
Presidenti Ilir Meta këtë të dielë ka zhvilluar një vizitë në memorialin e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Përmes një postimi në Facebook kreu i shtetit shkruan se duhet të jemi krenar për vizionin e ...

Meta përulet para memorialit të Rugovës: Vizioni i tij mbetet shembull frymëzimi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, e ka vizituar memorialin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Meta ka thënë se vizioni euroatlantik i Rugovës për Kosovën, kontributet e jashtëzakonshme për paqe, liri, ...
InFokusi | 19-Jan-2020 14:29
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, e ka vizituar memorialin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Meta ka thënë se vizioni euroatlantik i Rugovës për Kosovën, kontributet e jashtëzakonshme për paqe, liri, ...

Meta: Historia e re e Kosovës dhe kombit shqiptar ka në themelet e veta emrin dhe veprën Rugovës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka bërë nderime pranë varrit të Presidentit historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova. Meta, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “Historia e re e Kosovës dhe e kombit ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 14:02
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, sot ka bërë nderime pranë varrit të Presidentit historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova. Meta, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “Historia e re e Kosovës dhe e kombit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved