ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 15:28

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum atdheu që ka burra si ai

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum atdheu që ka burra si ai
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, përkujtoi dëshmorin Ahmet Kaçiku në 21 vjetorin e rënies. Haradina, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se, “Kaçiku ishte komandant brigade dhe me sytë e tij, pa motrat e ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 09:44
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, përkujtoi dëshmorin Ahmet Kaçiku në 21 vjetorin e rënies. Haradina, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se, “Kaçiku ishte komandant brigade dhe me sytë e tij, pa motrat e ...

Haradinaj kujton heroin që ra duke mbrojtur shokët që serbët tentonin t’i vrisnin për së dyti
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 10:40
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum atdheu që ka burra si ai
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...
InFokusi | 19-Jan-2020 09:11
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum atdheu që ka burra si ai
Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga armiku, i cili donte t’i vrasë për herë të ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:59
Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga armiku, i cili donte t’i vrasë për herë të ...

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum atdheu që ka burra si ai
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 08:52
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj Ahmet Kaçiku në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet dhe katër ditë më pas, ai do bashkohet me ta, në karvanin e përjetësisë, duke mbrojtur trupat e tyre nga ...

Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun: Lum Atdheu që ka burra si ai
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun i cili në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet. Ai tha se Kaçiku ishte komandant brigade dhe me sytë e tij, pa motrat e vëllezërit e tij të ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 08:16
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj kujton Ahmet Kaçikun i cili në ditën e masakrës së Reçakut kishte mbushur 35 vjet. Ai tha se Kaçiku ishte komandant brigade dhe me sytë e tij, pa motrat e vëllezërit e tij të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved