ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 09:31

Gjermani, investime rekord “Start-up”-esh

Gjermani, investime rekord “Start-up”-esh
Viti 2019 shënoi një rekord tjetër për investime në “Start-up”-et e Gjermanisë, sipas një studimi të publikuar. “Vitin e kaluar start-up-et morën 6.2 miliardë euro investime”, njoftoi firma konsulente Ernest dhe Young ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 10:07
Viti 2019 shënoi një rekord tjetër për investime në “Start-up”-et e Gjermanisë, sipas një studimi të publikuar. “Vitin e kaluar start-up-et morën 6.2 miliardë euro investime”, njoftoi firma konsulente Ernest dhe Young ...

Gjermani, investime rekord “Start-up”-esh
Viti 2019 shënoi një rekord tjetër për investime në “Start-up”-et e Gjermanisë, sipas një studimi të publikuar.
Kosova Press | 18-Jan-2020 10:04
Viti 2019 shënoi një rekord tjetër për investime në “Start-up”-et e Gjermanisë, sipas një studimi të publikuar.

Biznesi në Shqipëri po investon në prona – Kredia për pasuri të paluajtshme u rrit me 13% vitin e kaluar
Rritja e investimeve në pasuri të paluajtshme në vitet e fundit është një tendencë që ka përfshirë jo vetëm individët, por edhe sipërmarrjet. Statistikat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se kredia për pasuri të ...
ScanTv | 17-Jan-2020 13:38
Rritja e investimeve në pasuri të paluajtshme në vitet e fundit është një tendencë që ka përfshirë jo vetëm individët, por edhe sipërmarrjet. Statistikat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se kredia për pasuri të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved