ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:23

Gaz Demi ndërron puron, por jo pasionin: Kësaj here trajneri ishte dashuria ime

Gaz Demi ndërron puron, por jo pasionin: Kësaj here trajneri ishte dashuria ime
Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, ka komentuar gjendjen aktuale të skuadrës së kuqe në Supersport, ku ka patur edhe batuta. I pyetur për ecurinë e Partizanit në fazën përgatitore, ai u shpreh: “Mua personalisht më ka ...
Politiko | 19-Jan-2020 11:18
Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, ka komentuar gjendjen aktuale të skuadrës së kuqe në Supersport, ku ka patur edhe batuta. I pyetur për ecurinë e Partizanit në fazën përgatitore, ai u shpreh: “Mua personalisht më ka ...

Shpenzimet, Partizani dhe heqja e puros, rrëfehet Gaz Demi
Gaz Demi është në një lidhje të drejtpërdrejtë në “Zona Gol”, atje ku po flet për merkaton e Partizanit. Për ta nisur që me një detaj, atje ku nuk është parë më puro duke u konsumuar nga numri një i të kuqëve, por një ...
Lexo | 19-Jan-2020 09:37
Gaz Demi është në një lidhje të drejtpërdrejtë në “Zona Gol”, atje ku po flet për merkaton e Partizanit. Për ta nisur që me një detaj, atje ku nuk është parë më puro duke u konsumuar nga numri një i të kuqëve, por një ...

Rrëfehet Demi: Sormanin e doja që në qershor, mësime me Rrahmanin, Reginaldo…
Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuari special i “Zona Gol”, ku foli për shumë tema të aktualitetit dhe jo vetëm. Emërimi i Sormanit, situate e Malës, punimet e kompleksit… Ju mori malli për kampionatin? ...
SuperSport | 19-Jan-2020 00:37
Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuari special i “Zona Gol”, ku foli për shumë tema të aktualitetit dhe jo vetëm. Emërimi i Sormanit, situate e Malës, punimet e kompleksit… Ju mori malli për kampionatin? ...

Rrëfimi i Gaz Demit, nga heqja e puros tek cigarja: Nuk e duam Rexhinaldon, Sormani ishte dashuria ime
Gaz Demi është në një lidhje të drejtpërdrejtë në “Zona Gol”, atje ku po flet për merkaton e Partizanit. Për ta nisur që me një detaj, atje ku nuk është parë më puro duke u konsumuar nga numri një i të kuqëve, por një ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 23:30
Gaz Demi është në një lidhje të drejtpërdrejtë në “Zona Gol”, atje ku po flet për merkaton e Partizanit. Për ta nisur që me një detaj, atje ku nuk është parë më puro duke u konsumuar nga numri një i të kuqëve, por një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved