ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:41

Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative

Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative
Veliaj: “Nga sot, Zall-Bastari pjesë e urbanizuar e Tiranës së madhe; Përtej partive është Tirona, të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara” Rruga e re e Zall-Bastarit e ka sjellë atë më afër Tiranës. Banorët e njësisë ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 18:49
Veliaj: “Nga sot, Zall-Bastari pjesë e urbanizuar e Tiranës së madhe; Përtej partive është Tirona, të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara” Rruga e re e Zall-Bastarit e ka sjellë atë më afër Tiranës. Banorët e njësisë ...

Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative
Veliaj: “Nga sot, Zall-Bastari pjesë e urbanizuar e Tiranës së madhe; Përtej partive është Tirona, të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara”.
Top Channel | 19-Jan-2020 13:45
Veliaj: “Nga sot, Zall-Bastari pjesë e urbanizuar e Tiranës së madhe; Përtej partive është Tirona, të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara”.

Bashkia e Tiranës lehtëson lëvizjen e mjeteve të transportit publik në rrugën “Dritan Hoxha”
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik.
Top Channel | 19-Jan-2020 11:26
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik.

Bashkia e Tiranës lehtëson lëvizjen e mjeteve të transportit publik në rrugën “Dritan Hoxha”
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar fotot nga punimet që po kryhen në rrugën “Dritan Hoxha”, ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 10:52
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar fotot nga punimet që po kryhen në rrugën “Dritan Hoxha”, ...

Prezantohet logoja e 100-vjetorit të Tiranës kryeqytet, Veliaj: Një vit plot punë dhe energji pozitive
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të kryeqytetit u mblodhen ne prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet.
Top Channel | 18-Jan-2020 19:27
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të kryeqytetit u mblodhen ne prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet.

Foto/ Rrugë e re në Zall-Bastar, Veliaj me banorët: Të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara
Një rrugë e re i është shtuar njësisë adimistrative Zall Bastar. Pasi inspektoi përfundimin e punimeve kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se rruga e re dhe rruga e Arbrit, që po ndërtohet nga qeveria, krijojnë ...
Politiko | 19-Jan-2020 19:13
Një rrugë e re i është shtuar njësisë adimistrative Zall Bastar. Pasi inspektoi përfundimin e punimeve kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se rruga e re dhe rruga e Arbrit, që po ndërtohet nga qeveria, krijojnë ...

Tirana me logo te re për 100 vjetorin
Bashkia Tiranë ka vendosur që qyteti i Tiranës të ketë logo të re me rastin e 100-vjetorit e shpalljes si kryeqytet.
Top Channel | 18-Jan-2020 18:20
Bashkia Tiranë ka vendosur që qyteti i Tiranës të ketë logo të re me rastin e 100-vjetorit e shpalljes si kryeqytet.

Zall-Bastari me rrugë të re, Veliaj: Përtej partive është Tirona, të bashkëpunojmë që qyteti të ecë përpara
Rruga e re e Zall-Bastarit e ka sjellë atë më afër Tiranës. Banorët e njësisë tani mund t’i sjellin më shpejt produktet e tyre të zonës në tregjet e kryeqytetit. Por, një transformim të thellë ka pësuar edhe e qendra ...
Lexo | 19-Jan-2020 14:20
Rruga e re e Zall-Bastarit e ka sjellë atë më afër Tiranës. Banorët e njësisë tani mund t’i sjellin më shpejt produktet e tyre të zonës në tregjet e kryeqytetit. Por, një transformim të thellë ka pësuar edhe e qendra ...

“Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës”, Akil Kraja sulmon Veliajn: Logoja e 100-vjetorit të Tiranës, e kopjuar!
Ish-këshilltari i djathtë në Bashkinë e Tiranës, Akil Kraja, sulmon kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa shkruan në “facebook” se ai ka kopjuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit. Kraja thekson se Veliaj po gënjen ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 22:24
Ish-këshilltari i djathtë në Bashkinë e Tiranës, Akil Kraja, sulmon kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa shkruan në “facebook” se ai ka kopjuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit. Kraja thekson se Veliaj po gënjen ...

Bashkia e Tiranës lehtëson lëvizjen e mjeteve të transportit publik në rrugën “Dritan Hoxha”
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar fotot nga punimet që po kryhen në rrugën “Dritan Hoxha”, në ...
Lexo | 19-Jan-2020 12:24
Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme lëvizjen e mjeteve të transportit publik. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar fotot nga punimet që po kryhen në rrugën “Dritan Hoxha”, në ...

Prezantohet logoja e 100-vjetorit të Tiranës e dizajnuar nga një kompani kosovare
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të Tiranës u mblodhën në prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet. Bashkë me ekipin e studios “Karrota” nga ...
Koha.net | 18-Jan-2020 22:01
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të Tiranës u mblodhën në prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet. Bashkë me ekipin e studios “Karrota” nga ...

Prezantohet logoja e 100-vjetorit të Tiranës kryeqytet, Veliaj: Një vit plot punë dhe energji pozitive
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të kryeqytetit u mblodhen ne prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet. Bashkë me ekipin e studios “Karrota”, logo ...
Aktuale.MK | 18-Jan-2020 20:37
Përmes një atmosfere fantastike plot muzikë dhe ngjyra, qindra të rinj të kryeqytetit u mblodhen ne prezantimin e logos fituese te Tiranës për 100-vjetorin e saj si kryeqytet. Bashkë me ekipin e studios “Karrota”, logo ...

FOTO/ Logoja e Veliajt për 100-vjetorin e kryeqytetit, e kopjuar në internet
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli pak ditë më parë një konkurs për logon e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqytet. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin në një sondazh të hapur publik mes disa ...
Lapsi | 17-Jan-2020 20:39
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli pak ditë më parë një konkurs për logon e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqytet. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin në një sondazh të hapur publik mes disa ...

Kryebashkiaku Veliaj: Në 2022 promovojmë më të mirën e rinisë shqiptare
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë të shkurtër në Amiens të Francës, njofton Bashkia e Tiranës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të marrë pjesë në nisjen zyrtare të aktiviteteve ...
RTSH | 17-Jan-2020 18:44
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë të shkurtër në Amiens të Francës, njofton Bashkia e Tiranës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të marrë pjesë në nisjen zyrtare të aktiviteteve ...

Logo e Tiranës e kopjuar? Reagime nga Shqipëria ndaj kompanisë së Fisnik Ismailit
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj kishte shpallur se për 100-vjetorin e shpalljes si Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana do të ketë edhe logon e saj. Në këtë proces u ftuan të merrnin pjesë të gjithë ata që kishin idetë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:11
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj kishte shpallur se për 100-vjetorin e shpalljes si Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana do të ketë edhe logon e saj. Në këtë proces u ftuan të merrnin pjesë të gjithë ata që kishin idetë ...

Tirana pjesë e rrjetit të Kryeqyteteve Evropiane të Rinisë, Veliaj: Në 2022 promovojmë më të mirën e rinisë shqiptare
Tirana është tashmë pjesë e rrjetit të Kryeqyteteve Evropiane të Rinisë. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një vizitë të shkurtër në Amiens të Francës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:29
Tirana është tashmë pjesë e rrjetit të Kryeqyteteve Evropiane të Rinisë. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një vizitë të shkurtër në Amiens të Francës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të ...

“Logoja e Veliajt për 100 vjetorin e Tiranës është e kopjuar”
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli disa ditë më parë një konkurs për logon e kryeqytetit në vigjilje të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqendra e Shqipërisë. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:57
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli disa ditë më parë një konkurs për logon e kryeqytetit në vigjilje të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqendra e Shqipërisë. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin ...

Kraja akuzon Bashkinë e Tiranës: Edhe logoja e 100 vjetorit të kryeqytetit e kopjuar
Këshilltari i PD-së Akil Kraja ka akuzuar Bashkinë e Tiranës se ka kopjuar logon e 100 vjetorit të kryeqytetit. “Mos! Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës! Projekti i ri i Teatrit Kombëtar doli i kopjuar nga një ...
Politiko | 17-Jan-2020 17:15
Këshilltari i PD-së Akil Kraja ka akuzuar Bashkinë e Tiranës se ka kopjuar logon e 100 vjetorit të kryeqytetit. “Mos! Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës! Projekti i ri i Teatrit Kombëtar doli i kopjuar nga një ...

Tirana pjesë e rrjetit të kryeqyteteve evropiane të rinisë, Veliaj nga Franca: Radha jonë në vitin 2020
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një vizitë në Amiens të Francës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të marrë pjesë në nisjen zyrtare të aktiviteteve si Kryeqyteti Rinor Evropian për ...
Politiko | 17-Jan-2020 16:10
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një vizitë në Amiens të Francës, i ftuar nga autoritetet vendore të qytetit, për të marrë pjesë në nisjen zyrtare të aktiviteteve si Kryeqyteti Rinor Evropian për ...

Fisnik Ismaili mohon akuzat për plagjiaturën e logos për 100 vjetorin e Shqipërisë
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili njëherit edhe dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn”, ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 15:28
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili njëherit edhe dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn”, ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved