ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:30

Formacionet zyrtare: Juventus – Parma

Formacionet zyrtare: Juventus – Parma
Juventus do të jetë nikoqir i Parmas për ndeshjen e javës së 22-të në Serie A, shkruan . Sigurisht se favorit absolut për këtë ndeshje konsiderohet skuadra nga Torino, duke pasur këtu parasysh edhe renditjen në tabelë. ...
Lajminet | 02-Feb-2019 19:37
Juventus do të jetë nikoqir i Parmas për ndeshjen e javës së 22-të në Serie A, shkruan . Sigurisht se favorit absolut për këtë ndeshje konsiderohet skuadra nga Torino, duke pasur këtu parasysh edhe renditjen në tabelë. ...

‘Ti je m*ti i qytetit tonë’, Antonio Conte ‘tmerrohet’ nga tifozët vendas sot
Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Via del Mare’, Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1. Në këtë ndeshje, një pankartë e shpalosur nga tifozët e Lecces ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Tifozët vendas ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:03
Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Via del Mare’, Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1. Në këtë ndeshje, një pankartë e shpalosur nga tifozët e Lecces ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Tifozët vendas ...

'Ti je m*ti i qytetit tonë', Antonio Conte 'tmerrohet' nga tifozët vendas sot
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Në këtë ndeshje, një pankartë e ...
Zeri | 19-Jan-2020 18:14
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Në këtë ndeshje, një pankartë e ...

Video: Janari i acartë i Interit, Lecce i merr pikë dhe e lë në vend
Interi merr barazimin e dytë radhazi dhe i jep mundësi Juventusit të shkëputet. Zikaltrit gabuan në transfertë kundër Lecces duke mbyllur ndeshjen me rezultatin 1-1. Skuadra zikaltër nuk po arrin të mbajë ritmin e ...
Politiko | 19-Jan-2020 17:20
Interi merr barazimin e dytë radhazi dhe i jep mundësi Juventusit të shkëputet. Zikaltrit gabuan në transfertë kundër Lecces duke mbyllur ndeshjen me rezultatin 1-1. Skuadra zikaltër nuk po arrin të mbajë ritmin e ...

'Zilja e teposhtzës' për Interin, barazon me skuadrën e renditur në vendin e 17-të në tabelë
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Përkundër rasteve nga të dyja ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:01
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Përkundër rasteve nga të dyja ...

Bayern Munih publikon formacionin, Ky është vendimi për Dajakun
Skuadra e Bayern Munichut sot do të përballet në transfert me Herthan një sfidë kjo joshëse për t’u ndjekur në kuadër të javës së 18-të në Bundesliga. Ndeshja nis nga ora 15:30 derisa edhe janë publikuar formacionet ...
Zeri | 19-Jan-2020 15:17
Skuadra e Bayern Munichut sot do të përballet në transfert me Herthan një sfidë kjo joshëse për t’u ndjekur në kuadër të javës së 18-të në Bundesliga. Ndeshja nis nga ora 15:30 derisa edhe janë publikuar formacionet ...

Formacionet zyrtare: Hertha Berlin – Bayern Munchen, ky është vendimi për Leon Dajakun
Hertha Berlin është nikoqir i Bayern Munchenit në duelin e parë për vitin 2020 në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Ky takim i takon xhiros së 18-të dhe zhvillohet në ‘Olimpiastadion’ në Berlin. Ndeshja nisë nga ora ...
InFokusi | 19-Jan-2020 15:05
Hertha Berlin është nikoqir i Bayern Munchenit në duelin e parë për vitin 2020 në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus. Ky takim i takon xhiros së 18-të dhe zhvillohet në ‘Olimpiastadion’ në Berlin. Ndeshja nisë nga ora ...

Formacionet zyrtare: Lecce – Inter
Lecce dhe Interi takohen në kuadër të javës së 20-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus. Pas barazimit me Atalantan, Interi kërkon ti rikthehet fitoreve në kampionat për të vazhduar garën e ashpër për titull me ...
InFokusi | 19-Jan-2020 14:50
Lecce dhe Interi takohen në kuadër të javës së 20-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus. Pas barazimit me Atalantan, Interi kërkon ti rikthehet fitoreve në kampionat për të vazhduar garën e ashpër për titull me ...

Formacionet zyrtare: Bologna – Hellas Verona, ky është vendimi për Rrahmanin e Kumbullën
Hellas Verona do të luajë në udhëtim te Bologna në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, shkruan zeri.info Dy mbrojtësit shqiptarë, Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla do të luajnë nga fillimi. Ndeshja fillon ...
Zeri | 19-Jan-2020 14:39
Hellas Verona do të luajë në udhëtim te Bologna në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, shkruan zeri.info Dy mbrojtësit shqiptarë, Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla do të luajnë nga fillimi. Ndeshja fillon ...

Përfundon “drama” në “San Siro”, Milani merr fitoren e madhe në minutat e fundit
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lecce – Inter. Inter luan në udhëtim kundër Lecce, në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A. Lojtarët e Antonio Conte synojnë tri pikët, të cilat do t’i jepnin përkohësisht ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 14:39
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lecce – Inter. Inter luan në udhëtim kundër Lecce, në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A. Lojtarët e Antonio Conte synojnë tri pikët, të cilat do t’i jepnin përkohësisht ...

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Lecce dhe Inter do t’i masin forcat në kuadër të javës së 20 në Serie A. Pas barazimit të javës së kaluar, Interi do të kërkojë këndelljen dhe mbetjen në hap me Juventusin në luftë për titull, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 14:29
Lecce dhe Inter do t’i masin forcat në kuadër të javës së 20 në Serie A. Pas barazimit të javës së kaluar, Interi do të kërkojë këndelljen dhe mbetjen në hap me Juventusin në luftë për titull, shkruan Indeksonline. ...

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 14:25
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit. Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të kërkojë të rikthehet te fitorja në Serie A, raporton Gazeta Express. Lecce: Gabriel; Rispoli, ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 14:16
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit. Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të kërkojë të rikthehet te fitorja në Serie A, raporton Gazeta Express. Lecce: Gabriel; Rispoli, ...

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Interi do të luajë në udhëtim te Lecce në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, transmeton zeri.info Zikaltrit do të kërkojnë fitoren pas atij barazimi ndaj Atalantës në fundjavën e kaluar. Ndeshja fillon......
Zeri | 19-Jan-2020 14:11
Interi do të luajë në udhëtim te Lecce në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, transmeton zeri.info Zikaltrit do të kërkojnë fitoren pas atij barazimi ndaj Atalantës në fundjavën e kaluar. Ndeshja fillon......

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 13:59
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...

Formacionet zyrtare: Lecce – Inter
Inter luan në udhëtim kundër Lecce, në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A, shkruan . Lojtarët e Antonio Conte synojnë tri pikët, të cilat do t’i jepnin përkohësisht kreun e tabelës. Ndeshja mes Lecce dhe Inter do të ...
Lajminet | 19-Jan-2020 14:00
Inter luan në udhëtim kundër Lecce, në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A, shkruan . Lojtarët e Antonio Conte synojnë tri pikët, të cilat do t’i jepnin përkohësisht kreun e tabelës. Ndeshja mes Lecce dhe Inter do të ...

Lecce – Inter, formacionet zyrtare
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 13:59
Lecce dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafir të Lecces në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A, takim që zhvillohet nga ora 15:00 në ...

Bologna – Verona: Rrahmani titullar
Në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A, skuadra e Amir Rrahmanit, Verona, luan në udhëtim kundër Bolognas, shkruan . Në këtë ndeshje, nga minuta e parë do të luajë edhe mbrojtësi kosovar, Rrahmani. Ndeshja mes Bologna ...
Lajminet | 19-Jan-2020 13:54
Në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A, skuadra e Amir Rrahmanit, Verona, luan në udhëtim kundër Bolognas, shkruan . Në këtë ndeshje, nga minuta e parë do të luajë edhe mbrojtësi kosovar, Rrahmani. Ndeshja mes Bologna ...

Milan – Udinese, befasi në formacionet zyrtare
Milani do të luajë në shtëpi ndaj Udineses në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi do të kërkojë fitoren e tretë radhazi ndaj Udineses. Stefano Pioli, ashtu si ndaj Spalit ka ...
Zeri | 19-Jan-2020 11:35
Milani do të luajë në shtëpi ndaj Udineses në kuadër të xhiros së 20-të të ligës italiane, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi do të kërkojë fitoren e tretë radhazi ndaj Udineses. Stefano Pioli, ashtu si ndaj Spalit ka ...

Formacionet zyrtare: Manchester City - Crystal Palace
Manchester City dhe Crystal Palace do të përballen nga ora 13:30, në Etihad, në kuadër të xhiros së 35-të të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje Manchester City: Crystal ...
Gazeta Express | 06-May-2017 12:35
Manchester City dhe Crystal Palace do të përballen nga ora 13:30, në Etihad, në kuadër të xhiros së 35-të të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje Manchester City: Crystal ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved