ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:11

Rudina Dembacaj thumbon këngëtarin shqiptar: Ai bën këngë me lot e qurre

Rudina Dembacaj thumbon këngëtarin shqiptar: Ai bën këngë me lot e qurre
Këngëtarja e njohur Era Rusi ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj. E pyetur nga moderatorja nëse ka ndërmend të bashkëpunojë me ndonjë koleg, Era nuk përmendi ndonjë ...
Telegraf | 19-Jan-2020 17:13
Këngëtarja e njohur Era Rusi ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj. E pyetur nga moderatorja nëse ka ndërmend të bashkëpunojë me ndonjë koleg, Era nuk përmendi ndonjë ...

Era Rusi: Kënga ime meritonte më shumë në festival
E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Era ka deklaruar se që me mbarimin e festivalit, nuk ka preferuar të komentojë asgjë, as me familjarët e miqtë e ngushtë. Rudina Dembacaj e ka pyetur nëse nga e gjithë zhurma ...
Lapsi | 19-Jan-2020 14:02
E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Era ka deklaruar se që me mbarimin e festivalit, nuk ka preferuar të komentojë asgjë, as me familjarët e miqtë e ngushtë. Rudina Dembacaj e ka pyetur nëse nga e gjithë zhurma ...

Era Rusi nuk është e kënaqur: Kënga ime meritonte më shumë në ‘Festivalin e këngës’
Era Rusi ishte e ftuar në “Mos i fol shoferit” dhe këngëtarja aty është pyetur edhe për ‘Festivalin e këngës’ performancën e saj dhe dy artistet Elvana Gjatën dhe Arilena Arën. “Mendoj që kënga ime meritoi të ishte ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:44
Era Rusi ishte e ftuar në “Mos i fol shoferit” dhe këngëtarja aty është pyetur edhe për ‘Festivalin e këngës’ performancën e saj dhe dy artistet Elvana Gjatën dhe Arilena Arën. “Mendoj që kënga ime meritoi të ishte ...

E thyer, Era Rusi hap zemrën pas ndarjes
Pothuajse të gjithëve iu ndodh që të zhgënjehen së paku njëherë në dashuri. Për artistët lëndimi shërben si burim frymëzimi dhe kjo i ka ndodhur dhe këngëtares shumë të dashur nga publiku, Era Rusit! Ditën e djeshme ajo ...
Lexo | 19-Jan-2020 11:57
Pothuajse të gjithëve iu ndodh që të zhgënjehen së paku njëherë në dashuri. Për artistët lëndimi shërben si burim frymëzimi dhe kjo i ka ndodhur dhe këngëtares shumë të dashur nga publiku, Era Rusit! Ditën e djeshme ajo ...

Vijon “telenovela” e Eurovizionit, një tjetër këngëtare komenton festivalin
Pakënaqësitë e Festivalit të Këngës janë kaq të mëdha, saqë vijojnë edhe sot e kësaj dite, ndonëse ka kaluar gati 1 muaj nga finalja. Së fundi është Era Rusi ajo e cila ka shprehur zhgënjimin e madh që mori nga ...
Lexo | 19-Jan-2020 11:01
Pakënaqësitë e Festivalit të Këngës janë kaq të mëdha, saqë vijojnë edhe sot e kësaj dite, ndonëse ka kaluar gati 1 muaj nga finalja. Së fundi është Era Rusi ajo e cila ka shprehur zhgënjimin e madh që mori nga ...

“Bën këngë me lot e qurre”, ja çfarë thotë Rudina për këngëtarin kosovar
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ishte e ftuar këngëtarja Era Rusi.Gjatë intervistës me të, moderatorja Rudina Dembacaj e ka pyetur për një bashkëpunim të mundshëm me ndonjë koleg. Në këtë ...
Lexo | 19-Jan-2020 10:05
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ishte e ftuar këngëtarja Era Rusi.Gjatë intervistës me të, moderatorja Rudina Dembacaj e ka pyetur për një bashkëpunim të mundshëm me ndonjë koleg. Në këtë ...

Era Rusi tregon momentin e sikletshëm: Si më ngatërruan me Olta Gixharin
Këngëtarja Era Rusi ka rrëfyer në emisionin “Mos i fol Shoferit” sesi e ngatërruan me aktoren Olta Gixhari.Gjatë intervistës Rudina e ka pyetur se a e kanë ngatërruar ndonjëherë me aktoren Olta Gixhari sepse kanë shumë ...
Lexo | 19-Jan-2020 09:21
Këngëtarja Era Rusi ka rrëfyer në emisionin “Mos i fol Shoferit” sesi e ngatërruan me aktoren Olta Gixhari.Gjatë intervistës Rudina e ka pyetur se a e kanë ngatërruar ndonjëherë me aktoren Olta Gixhari sepse kanë shumë ...

Fifi: Nuk marrë pjesë në “Këngën Magjike”
Fifi ka zbuluar se nuk do merr pjesë tek “Kënga Magjike”. E ftuar në emisionin ‘Treshat’ Fifi ka treguar raportet e saj me fituesen e këtij festivali Eneda Tarifën dhe planet se a do konkurrojë më në këtë festival. Ajo ...
Arbresh | 18-Jan-2020 21:56
Fifi ka zbuluar se nuk do merr pjesë tek “Kënga Magjike”. E ftuar në emisionin ‘Treshat’ Fifi ka treguar raportet e saj me fituesen e këtij festivali Eneda Tarifën dhe planet se a do konkurrojë më në këtë festival. Ajo ...

Fifi: Nuk marrë pjesë në “Këngën Magjike”
E ftuar në emisionin ‘Treshat’ Fifi ka treguar raportet e saj me fituesen e këtij festivali Eneda Tarifën dhe planet se a do konkurrojë më në këtë festival. Ajo u pyet nga Bora Zemani nëse i është dhënë gjysma e ...
Lajminet | 18-Jan-2020 20:05
E ftuar në emisionin ‘Treshat’ Fifi ka treguar raportet e saj me fituesen e këtij festivali Eneda Tarifën dhe planet se a do konkurrojë më në këtë festival. Ajo u pyet nga Bora Zemani nëse i është dhënë gjysma e ...

Fifi: Nuk marr më pjesë në Këngë Magjike
E ftuar në emisionin ‘Treshat’, Fifi ka folur ndër të tjera dhe për marrëdhënien e saj me këngëtaren Eneda Tarifa, pas fitores së kësaj të fundit në kompeticionin e përvitshëm ‘Kënga Magjike’. Fifi ka sqaruar se vazhdon ...
Lapsi | 18-Jan-2020 11:22
E ftuar në emisionin ‘Treshat’, Fifi ka folur ndër të tjera dhe për marrëdhënien e saj me këngëtaren Eneda Tarifa, pas fitores së kësaj të fundit në kompeticionin e përvitshëm ‘Kënga Magjike’. Fifi ka sqaruar se vazhdon ...

Eneda u vu në siklet te ‘Kënga Magjike’, flet Fifi: Më erdhi keq
Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa, u shpall fituese e edicionit 21 të ‘Këngës Magjike’. Mirëpo në momentin kur ajo zgjati duart drejt trofeut, i gjithë publiku nisi të brohoriste emrin e Fifit, për të cilën ishte ...
Lexo | 18-Jan-2020 10:14
Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa, u shpall fituese e edicionit 21 të ‘Këngës Magjike’. Mirëpo në momentin kur ajo zgjati duart drejt trofeut, i gjithë publiku nisi të brohoriste emrin e Fifit, për të cilën ishte ...

Mendoni se Fifi i prishi marredheniet me Eneden?
Nëse mendoni se Fifi dhe Eneda Tarifa e kanë prishur marrëdhënien pas finales së “Këngës Magjike”, gaboheni! Fifi foli për këtë në emisionin “3shat” në Tring, ku tha se nuk ka hatërmbetje me Enedën, pasi i dha asaj ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 17:43
Nëse mendoni se Fifi dhe Eneda Tarifa e kanë prishur marrëdhënien pas finales së “Këngës Magjike”, gaboheni! Fifi foli për këtë në emisionin “3shat” në Tring, ku tha se nuk ka hatërmbetje me Enedën, pasi i dha asaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved