ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 04:58

Elbasan, shkolla “Jorgji Dilo” me kushte moderne dhe 12 klasa shtesë

Elbasan, shkolla “Jorgji Dilo” me kushte moderne dhe 12 klasa shtesë
Shumë punë të rëndësishme për Elbasanin gjatë vitit 2020, por investimet në shkolla, kopshte dhe çerdhe janë prioriteti kryesor”, tha sot Kryetari i grupit parlamentarë të PS-së Taulan Balla ndërsa ka vizituar sot ...
Lexo | 19-Jan-2020 14:37
Shumë punë të rëndësishme për Elbasanin gjatë vitit 2020, por investimet në shkolla, kopshte dhe çerdhe janë prioriteti kryesor”, tha sot Kryetari i grupit parlamentarë të PS-së Taulan Balla ndërsa ka vizituar sot ...

Rikonstruktohet shkolla “Jorgji Dilo” në Elbasan, Balla: I shërben 680 nxënësve
ELBASAN Kryetari i Grupit Parlamentar socialist Taulant Balla së bashku me kryetarin e Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja inspektuan nga afër ecurinë e punimeve që po kryehen për rikonstruksionin e shkollës “Jorgji ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 12:48
ELBASAN Kryetari i Grupit Parlamentar socialist Taulant Balla së bashku me kryetarin e Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja inspektuan nga afër ecurinë e punimeve që po kryehen për rikonstruksionin e shkollës “Jorgji ...

680 nxënës të shkollës “Jorgji Dilo” në Elbasan, së shpejti me shkollë të re
Viti i ri shkollor do të nisë me kushte bashkëkohore dhe të standardeve më të mira për 680 nxënësit e shkollës “Jorgji Dilo” në Elbasan. Amortizimi total i godinës kërkonte një ndërhyrje të shpejtë dhe tërësore, një ...
Lexo | 18-Jan-2020 16:50
Viti i ri shkollor do të nisë me kushte bashkëkohore dhe të standardeve më të mira për 680 nxënësit e shkollës “Jorgji Dilo” në Elbasan. Amortizimi total i godinës kërkonte një ndërhyrje të shpejtë dhe tërësore, një ...

Hapet, në Prishtinë, shkolla e mesme e mjekësisë “Rezonanca”
U hap shkolla e Mesme e Mjekësisë “Rezonanca” që ofron kushte shumë të mira me një infrastrukturë moderne, e kompletuar me klasa moderne, software online për nxënës dhe prind, salla të informatikës, laboratorë për ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 13:27
U hap shkolla e Mesme e Mjekësisë “Rezonanca” që ofron kushte shumë të mira me një infrastrukturë moderne, e kompletuar me klasa moderne, software online për nxënës dhe prind, salla të informatikës, laboratorë për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved