ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 07:04

“Dua të të bëj të lumtur”/ Emisioni i parë, dedikimin për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit

“Dua të të bëj të lumtur”/ Emisioni i parë, dedikimin për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit
Puntata e parë e programit televiziv Dua të të bëj të lumtur, një produksion i Top Channel përcolli mbrëmë tek teleshikuesit emocione, lot, gëzim, falje, e shumë surpriza. Moderatorja Arbana Osmani dhe stafi i saj e ...
Top Channel | 19-Jan-2020 13:40
Puntata e parë e programit televiziv Dua të të bëj të lumtur, një produksion i Top Channel përcolli mbrëmë tek teleshikuesit emocione, lot, gëzim, falje, e shumë surpriza. Moderatorja Arbana Osmani dhe stafi i saj e ...

Iu prish shtëpia nga tërmeti, dy vogëlushët surprizohen nga aktorët e Portokallisë
Mbrëmjen e djeshme nisi në Top Channel sezoni i ri programit “Dua të të bëj të lumtur” dhe puntata e parë i ishte kushtuar tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të ...
Lexo | 19-Jan-2020 12:56
Mbrëmjen e djeshme nisi në Top Channel sezoni i ri programit “Dua të të bëj të lumtur” dhe puntata e parë i ishte kushtuar tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të ...

Dy aktorët e Portokallisë surprizojnë dy djemtë e vegjël nga Bubqi
Puntata e parë e sezonit të katërt të programit “Dua të të bëj të lumtur” i ishte kushtuar tërësisht tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të pastrehë. Një ndër shumë ...
Dritare | 19-Jan-2020 00:28
Puntata e parë e sezonit të katërt të programit “Dua të të bëj të lumtur” i ishte kushtuar tërësisht tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të pastrehë. Një ndër shumë ...

Dy aktorët e “Portokallisë” surprizojnë dy djemtë e vegjël nga Bubqi
Puntata e parë e sezonit të katërt të programit “Dua të të bëj të lumtur” i ishte kushtuar tërësisht tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të pastrehë.
Top Channel | 18-Jan-2020 22:22
Puntata e parë e sezonit të katërt të programit “Dua të të bëj të lumtur” i ishte kushtuar tërësisht tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit i cili shënoi 51 viktima dhe la me mijëra shqiptarë të pastrehë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved