ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:56

Operacioni sekret/ 20 oficerë të Antiterrorit dëbojnë diplomatët iranianë nga Tirana

Operacioni sekret/ 20 oficerë të Antiterrorit dëbojnë diplomatët iranianë nga Tirana
mapo.al Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të shtunës, dëbuan ...
Mapo | 19-Jan-2020 16:56
mapo.al Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të shtunës, dëbuan ...

Operacioni sekret: 20 oficerë të Antiterrorit dëbojnë diplomatët terroristë të Iranit
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh . Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe Shërbimit Informativ Shtetëror mbrëmjen e të ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 14:21
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh . Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe Shërbimit Informativ Shtetëror mbrëmjen e të ...

Diplomatët e shpallur “non grata” nga Shqipëria, spiunë rusë dhe iranianë
Shqipëria ka qenë përherë në krye të listës së vendeve që i është bashkuar Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku bëhet fjalë për diplomatë që janë shpallur non grata, për shkak të shkeljes së statusit të tyre. Shqipëria ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 18:37
Shqipëria ka qenë përherë në krye të listës së vendeve që i është bashkuar Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku bëhet fjalë për diplomatë që janë shpallur non grata, për shkak të shkeljes së statusit të tyre. Shqipëria ...

U shpallen “non grata”, dy diplomatët iranian dëbohen nën masa të rrepta
Më shumë se 30 efektivë të Anti-terrorit dhe të Shërbimit Informativ Shtetëror shoqëruar në mënyrë sekrete dëbinim e dy diplomatëve iranian nga Aeroporti i Rinasit, bashkë me familjet e tyre. Ata ishin shpallur “non ...
ABCNews | 19-Jan-2020 15:17
Më shumë se 30 efektivë të Anti-terrorit dhe të Shërbimit Informativ Shtetëror shoqëruar në mënyrë sekrete dëbinim e dy diplomatëve iranian nga Aeroporti i Rinasit, bashkë me familjet e tyre. Ata ishin shpallur “non ...

Operacioni sekret/ 20 oficerë të Antiterrorit, dëbojnë diplomatët spiunë të Iranit
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Top Channel ka mësuar se nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të ...
Top Channel | 19-Jan-2020 12:37
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Top Channel ka mësuar se nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të ...

Detajet e operacionit sekret/ Si u dëbuan diplomatët iranianë nga agjentët e Antiterrorit
Oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH-it dëbuan diplomatët iranianë Mohammad Ali Arz Peimanemati dhe Seyed Ahmad Hosseini Alast në masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë mbrëmjen e së shtunës. Kanë qenë ...
Politiko | 19-Jan-2020 14:53
Oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH-it dëbuan diplomatët iranianë Mohammad Ali Arz Peimanemati dhe Seyed Ahmad Hosseini Alast në masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë mbrëmjen e së shtunës. Kanë qenë ...

20 oficerë të Antiterrorit, dëbojnë diplomatët iranianë. Detaje nga aksioni
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Top Channel ka mësuar se nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 13:50
Irani i solli si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Top Channel ka mësuar se nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të ...

U shpallen non grata, 20 agjente te antiterrorit percjellin ne Rinas dy iranianet
Autoritetet e Iranit i sollen si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të shtunës, dëbuan ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 12:31
Autoritetet e Iranit i sollen si diplomatë, Shqipëria i dëbon si të përfshirë në spiunazh. Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe SHISH, mbrëmjen e të shtunës, dëbuan ...

20 oficerë të Antiterrorit dëbojnë nga Tirana dy diplomatët iranianë
Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe Shërbimit Informativ Shtetëror mbrëmjen e të shtunës dëbuan diplomatët iranianë Mohammad Ali Arz Peimanemati dhe Seyed Ahmad ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 12:22
Nën masa të forta sigurie dhe në sekret të plotë oficerët e Drejtorisë së Antiterrorit dhe Shërbimit Informativ Shtetëror mbrëmjen e të shtunës dëbuan diplomatët iranianë Mohammad Ali Arz Peimanemati dhe Seyed Ahmad ...

U shpallën non grata, dy diplomatët iranianë largohen nga Shqipëria
y diplomatët iranianë për të cilët është marrë masa e dëbimit nga Shipëria bëhet me dije sa janë larguar ditën e djeshme. Pak ditë më parë, autoritetet shqiptare njoftuan se kanë urdhëruar dëbimin nga Shqipëria të dy ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 09:21
y diplomatët iranianë për të cilët është marrë masa e dëbimit nga Shipëria bëhet me dije sa janë larguar ditën e djeshme. Pak ditë më parë, autoritetet shqiptare njoftuan se kanë urdhëruar dëbimin nga Shqipëria të dy ...

Shqipëria i shpalli “non-grata”, anti-Terrori përcjell në Rinas dy diplomatët iranianë
Dy diplomatët iranianë të shpallur ‘non grata’ të padëshiruar nga qeveria shqiptare, mbrëmjen e sotme në limitet e afatit të vendosur (72 orë) janë larguar përmes aeroportit të Rinasit në drejtim të Turqisë. Diplomatët ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 23:13
Dy diplomatët iranianë të shpallur ‘non grata’ të padëshiruar nga qeveria shqiptare, mbrëmjen e sotme në limitet e afatit të vendosur (72 orë) janë larguar përmes aeroportit të Rinasit në drejtim të Turqisë. Diplomatët ...

DASH lavdëron Shqipërinë për dëbimin e dy diplomatëve iranianë
Uashington, 17 janar 2020 – Departamenti amerikan i Shtetit, e ka mirëpritur vendimin e autoriteteve të Shqipërisë, për të dëbuar dy diplomatët iranianë të akredituar në Tiranë. Zëdhënësja e Departamentit amerikan të ...
Illyriapress | 17-Jan-2020 14:35
Uashington, 17 janar 2020 – Departamenti amerikan i Shtetit, e ka mirëpritur vendimin e autoriteteve të Shqipërisë, për të dëbuar dy diplomatët iranianë të akredituar në Tiranë. Zëdhënësja e Departamentit amerikan të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved